Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

SnowVillage

Finlandia – Laponia

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy ośrodek Lapland SnowVillage znajduje się piętnaście minut jazdy od miasteczka Yllas i dwadzieścia od lotniska Kittla. Hotel wykorzystuje naturalne surowce Laponii – został zbudowany z lodu i śniegu. Nie jest konstrukcją w pełni stałą, gdyż jego kształt, rozmiar i dekoracje zmieniają się co roku. Hotel organizuje dodatkowe zimowe atrakcje, takie jak husky safari, przejażdżka skuterem śnieżnym czy wycieczka na nartach biegowych. Na terenie obiektu znajduje się śnieżna kaplica, w której odbywają się śluby, i galeria rzeźb wykonanych z lodu. Miejscowa restauracja serwuje dania lokalnej kuchni lapońskiej w budynku powstałym ze śniegu i lodu. Goście hotelowi mogą ogrzać się i spróbować restauracyjnych potraw także w lobby z kominkiem opalanym drewnem.

Hotel poleca zakwaterowanie w dwóch formach: pierwsza noc spędzona w lodowej komnacie pełnej śnieżnych rzeźb i lodowych ozdób w minusowej temperaturze, kolejne noce w ogrzewanych domkach typu cottage z telewizorem, ekspresem do kawy i łazienkami, w których znajduje się prywatna sauna i jacuzzi.

Oficjalna strona hotelu: www.laplandhotels.com/EN/hotels-in-lapland/yllas/lapland-hotels-snowvillage.htmlDlaczego polecamy

  • Zakwaterowanie w lodowej komnacie z minusową temperaturą
  • Niepowtarzalny design hotelu wykonanego ze śniegu i lodu
  • Duża oferta dodatkowych zimowych atrakcji


Zwiń
Galeria

3* Lapland Snow Village oferuje przygodę w krainie zimy i noclegi w lodowych komnatach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować