Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Wilderness Inari

Finlandia – Laponia

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy ośrodek hotelowy położony jest pięćdziesiąt kilometrów od lotniska Ivalo i pięć minut jazdy od bliźniaczego hotelu – Wilderness Nangu. Obsługa hotelowa zachęca do aktywnego spędzania czasu: dostępne są wycieczki na nartach biegowych, Husky safari, wyprawy na wschód słońca lub zorzę polarną, piesze wędrówki po okolicy i wizyty na farmie reniferów. Goście mogą korzystać z ogólnodostępnej sauny w fińskim stylu. Hotel wspiera kulturę ludu Sami – organizuje całodniowe wycieczki poznawcze do muzeum i ośrodka przyrodniczego, tradycyjne rejsy na jeziorze i kolacje, podczas których prezentowane są zwyczaje tutejszych mieszkańców. Hotelowa restauracja posiada panoramiczny widok na jezioro i serwuje dania kuchni lapońskiej.

Ośrodek posiada kilka rodzajów zakwaterowania: domki kabinowe typu aurora ze szklanym dachem umożliwiającym obserwację lapońskiego nieba, domki z oddzielną sypialnią i przestrzenią wypoczynkową, domki dryfujące na jeziorze z przezroczystym sufitem, urządzone w skandynawskim stylu domki z wydzieloną sypialnią i salonem oraz pokoje gościnne wystrojem nawiązujące do tradycyjnej lapońskiej architektury. Każdy rodzaj kwaterunku posiada łazienkę, niektóre wyposażone są w prywatną saunę.

Oficjalna strona hotelu: https://nellim.fi/inari/Dlaczego polecamy

  • Duży wybór atrakcji organizowanych przez hotel
  • Zakwaterowanie w domkach nawiązujących do tradycyjnego lapońskiego stylu
  • Możliwość poznania tradycji i kultury ludu Sami


Zwiń
Galeria

3* Wilderness Inari położony nad brzegiem jeziora Inari oferuje wypoczynek w nowoczesnym hotelu inspirowanym kulturą ludu Sami i tradycyjne zimowe aktywności lapońskie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować