Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Coco Grove Beach Resort

Filipiny - Siquijor

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel położony w zachodniej części wyspy Siquijor, kilkadziesiąt metrów od nieskazitelnie czystej plaży oferuje relaks i spokój na wysokim poziomie. Na Gości czekają domki i wille mieszczące się w samym sercu tropikalnego ogrodu, w niedalekiej odległości od turkusowej wody. Każdy z pokoi urządzony jest w innym stylu i każdy ma w sobie inną nutkę oryginalności. Wille to dwupoziomowe bungalowy dla większej grupy osób, składają się z części sypialnianych, wypoczynkowych i małych tarasów z widokiem na ogród.

Na terenie hotelu znajdują się trzy baseny, istnieje możliwość zorganizowania nurkowania, kajakowania, windsurfingu, snorkelingu, rejs szybką łodzią motorową, czy łodzią ze szklanym dnem. Hotel posiada stół do tenisa stołowego, pokój gier, oraz boisko do siatkówki. Szerokie zaplecze sportowo-rekreacyjne to również wypożyczalnia motorów i skuterów oraz siłownia. W hotelu można również śmiało zadbać o ciało i skorzystać z usług Spa oraz gabinetu opieki medycznej. Na miejscu bary i restauracje zlokalizowane w ogrodach tropikalnych i przy basenach serwują wyśmienite lokalne dania i koktajle.Dlaczego polecamy

  • Hotel zlokalizowany przy przepięknej plaży
  • Duży wybór zakwaterowania, m.in. w tradycyjnie urządzonych bungalowach
  • Trzy odkryte baseny oraz szerokie zaplecze sportowo-rekreacyjne


Zwiń
Galeria

3* klimatyczny hotel na wyspie Siquijar. Trzy odkryte baseny, centrum Spa, siłownia, duże zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tarsjusze, szamani i rekiny wielorybie

Od 13500 zł

Filipiny - Bohol, Siquijor, Sumilon

Marzycie o niezapomnianych przygodach, egzotycznych plażach o białym piasku, kryształowo czystym morzu i fascynujących kulturowych doświadczeniach? Wyobraźcie sobie leżenie na miękkim piasku pod tropikalnym słońcem, przy wtórze szumu fal. Na Filipinach znajdziecie takie plaże, które wydają się wzięte prosto z pocztówki. Bohol, Siquijor, Sumilon – to tylko niektóre z nich! Poznajcie maleńkie tarsjusze, popływajcie z rekinami wielorybimi, sprawdźcie, skąd wzięła się nazwa Czekoladowych Wzgórz, wybierzcie się na rejs rzeką Loboc… Zapraszamy w podróż na Filipiny – gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

Tajemnicze Wisaje i Camiguin

Od 12100 zł

Filipiny - Cebu, Siquijor, Bohol, Camiguin

Na początek energia i dynamika miasta Cebu połączona z kultem i tradycją Filipin. Nieco później zaskoczy Was kameralność i atmosfera szamańskiej wyspy Siquijor – dopadnie Was jej idylliczność i magia plaż. Czekoladowe Wzgórza na wyspie Bohol i spotkanie z Tarsjuszami sprawią, że nie będziecie chcieli stamtąd wracać! Na koniec kokosowe palmy, manilskie banany, gorące źródła i… niezliczona ilość wulkanów na Camiguin.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować