Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Nay Palad

Filipiny - Siargao

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel Nay Palad wyróżnia się 5-gwiazdkowym standardem, wspaniałym położeniem na wyspie Siargao pośród egzotycznej zieleni oraz bogatą ofertą form spędzania wolnego czasu. Francuscy architekci zadbali by luksus szedł w parze z poczuciem jedności z przyrodą. Zielone ogrody otulają wille o fantazyjnej architekturze, huśtawki w kształcie cebulek rozwieszone są na wysokich palmach, a wspólna przestrzeń wypoczynkowa zachwyca nietuzinkowym designem.

Klimatyzowane przestronne wille (jest ich tylko 9) charakteryzują wnętrza utrzymane w jasnych barwach. Wśród udogodnień warto wymienić bezpłatny dostęp do Wifi, minibar oraz sejf. Z okien oraz prywatnych balkonów rozpościerają się widoki na zielone ogrody lub morze.

Gościcie bezpłatnie zażywać mogą relaksu w czasie wykonywanych w hotelu masaży, wziąć udział w lekcjach gotowania z szefem kuchni czy oddać się wodnemu szaleństwu korzystając ze sprzętu do surfowania, paddle boardingu, kajaków, jak również udając się na wycieczkę typu „island hopping”. Dodatkowo do dyspozycji pozostają rowery, kino pod chmurką, prywatna plaża, odkryty basen oraz plac zabaw dla dzieci.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel położony na Siargao, wyspie słynącej z idealnych warunków do surfowania
  • Na Gości czeka dziewięć luksusowych wille ukrytych wśród palmowych ogrodów
  • Oferuje bezpłatny dostęp do sprzętu do surfowania, paddle boardingu, kajaków, rowerów oraz darmowe lekcje gotowania, masaże, wycieczki na sąsiednie wysepki i kino pod chmurką


Zwiń
Galeria

Ukryty pośród gęstych lasów palmowych i przytulony do dziewiczych białych plaż wyspy Siargao, 5* Nay Palad rozpieszcza swoich Gości możliwością wypoczynku w urządzonych iście po królewsku willach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Hong Kong & Siargao

Od 19900 zł
Exclusive

Chiny, Filipiny - Hong Kong, Siargao

Wyspa, na której mieszają się dwa światy i tradycja z nowoczesnością, a w powietrzu unosi się ulotne wspomnienie woni drewna sandałowego, któremu miasto zawdzięcza swą nazwę pachnącego portu – to emocjonujący początek Waszych wakacji w Hong Kongu i na Filipinach. Gdy już przemierzycie wielkomiejskie aleje i zmęczy Was blask neonów, ucieknijcie do wspaniałych parków lub na jedną z przybrzeżnych wysepek. Jednak prawdziwa sielanka dopiero przed Wami: zapraszamy wakacje na Siargao, mekkę surferów, gdzie czekają puste, białe plaże, tropikalna przyroda i błękitne wody ciepłego Morza Filipińskiego.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować