Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

SomeWhere Else Resort

Filipiny - Camiguin

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Zlokalizowany w północnej części wyspy hotel oferuje prywatną, piaszczystą plażę, widok na lazurową wodę morzem Mindanao oraz otoczenie egzotycznych palm. Zakwaterowanie w Le Pavillon to nowoczesna architektura połączona z minimalizmem zapewniająca prywatność i spokój. Oferuje swoim Gościom prywatne ogrody z dostępem do prywatnej plaży. Przestronne pomieszczenia z klimatyzacją, mini barem i lasem deszczowym w najbliższym otoczeniu. Pomieszczenia typu Le Ryadh to luksus z dużą nutą prywatności. Elegancja, styl, szyk w połączeniu z tropikami i lasem deszczowym. Dostęp do prywatnej plaży, ogrodu i dużego tarasu na parterze z widokiem na morze. Odkryty basen na dachu.

Ten wyjątkowy hotel przygotował liczne możliwości spędzania czasu wolnego. Można skorzystać z zabiegów na ciało, udać się na piknik do dżungli, bądź na plażę, wypożyczyć skuter, samochód lub rower. Oddać się relaksującemu leczniczemu masażowi na tarasie z pięknymi widokami, bądź udać się na spersonalizowaną wycieczkę po wyspie. Z innych aktywności można wziąć udział w trekkingu, nurkować, wędkować, wybrać się na rejs żaglowcem, czy spróbować canyoningu.Dlaczego polecamy

  • Dostęp do prywatnych plaż i ogrodów
  • Liczne możliwości rekreacyjno – sportowe
  • Zakwaterowanie w przestronnych willach


Zwiń
Galeria

3* hotel na północy wyspy Camiguin. Świeżość i estetyka z dostępem do prywatnej plaży i ogrodów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tajemnicze Wisaje i Camiguin

Od 12100 zł

Filipiny - Cebu, Siquijor, Bohol, Camiguin

Na początek energia i dynamika miasta Cebu połączona z kultem i tradycją Filipin. Nieco później zaskoczy Was kameralność i atmosfera szamańskiej wyspy Siquijor – dopadnie Was jej idylliczność i magia plaż. Czekoladowe Wzgórza na wyspie Bohol i spotkanie z Tarsjuszami sprawią, że nie będziecie chcieli stamtąd wracać! Na koniec kokosowe palmy, manilskie banany, gorące źródła i… niezliczona ilość wulkanów na Camiguin.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować