Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jacht Odyssey

Ekwador - Wyspy Galapagos

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy jacht, którym odbywają się wycieczki po Wyspach Galapagos. Nowoczesny, wyposażony w nowe sprzęty i meble, zaprojektowany został z wielkim wyczuciem i smakiem. Pobyt na nim jest dla Gości prawdziwą przyjemnością oraz okazją do totalnego relaksu.

Na jachcie może być zakwaterowanych jednocześnie szesnaście osób. Wszystkie kabiny są klimatyzowane i dysponują prywatnymi łazienkami. Kajuty wyposażono w duże okna, przez które można podziwiać przepiękne krajobrazy mijane w trakcie rejsu. Na jachcie znajduje się wspólna przestrzeń wypoczynkowa dla Gości. Przestronny salon, wyposażony w wygodne fotele i kanapy, jest pięknie oświetlony naturalnym światłem. Na pokładzie zagospodarowano wygodną przestrzeń wypoczynkową, m.in. taras z leżakami oraz jacuzzi. Dodatkowo korzystać można z przytulnej i zacisznej biblioteki, gdzie do dyspozycji jest również komputer. Na jachcie mieści się też jadalnia i bar. Podczas rejsu oferowane są takie aktywności jak pływanie czy snorkeling.DLACZEGO POLECAMY

  • Niepowtarzalna szansa relaksu na otwartym oceanie w luksusowej kabinie jachtu
  • Mnóstwo dodatkowych udogodnień w trakcie rejsu: taras wypoczynkowy, jacuzzi, restauracja i bar, biblioteka
  • Wysoki standard kabin – przestronne wnętrza z dużymi oknami i dostępem do prywatnych łazienek


Zwiń
Galeria

4* luksus z apartamentami o powierzchni 20m². Przestrzeń wypoczynkowa z jacuzzi. Przestronny salon, przytulna biblioteka, jadalnia i bar na pokładzie ekskluzywnego jachtu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować