Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jacht Guantanamera

Ekwador - Wyspy Galapagos

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wyjątkowa opcja zakwaterowania na jachcie w trakcie niesamowitego rejsu po okolicach Wysp Galapagos. W tym nietypowym hotelu znajduje się kilka zadbanych i nowoczesnych kabin. Rejs przewidziano łącznie dla szesnastu Gości. Zakwaterowanie na jachcie jest gwarancją kameralnej atmosfery w czasie wypoczynku. Gościom został zapewniony dostęp do szeregu udogodnień. Podczas rejsu w kajucie restauracyjnej serwowane są przepyszne posiłki. Składają się one w dużej mierze ze świeżutkich owoców morza.

W pokojach Goście mogą korzystać z takich udogodnień, jak klimatyzacja, bieżąca woda, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz nowoczesne meble i sprzęty. Na pokładzie znajduje się przestrzeń wypoczynkowa. Na wygodnych leżakach można wypoczywać i opalać się w trakcie rejsu, podziwiając jednocześnie bogatą przyrodę i przestrzeń okolic Galapagos.DLACZEGO POLECAMY

  • Wyjątkowe przeżycie - zakwaterowanie w nowoczesnych kajutach w czasie rejsu jachtem
  • Dobry serwis gastronomiczny, gwarantujący pełne wyżywienie w trakcie rejsu


Zwiń
Galeria

2* pływający hotel z nowoczesnymi kajutami wyposażonymi w klimatyzację. Kameralny wypoczynek z kajutą restauracyjną i świeżymi owocami morza na pokładzie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować