Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Solymar

Ekwador - Wyspy Galapagos

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel mieści się w Puerto Ayora na Wyspach Galapagos, nieopodal stacji badawczej imienia Charlesa Darwina. Hotel o wysokim standardzie, zapewnia Gościom świetną przestrzeń wypoczynkową, nowoczesne wyposażenie i architekturę. Wyposażenie przestronnych apartamentów obejmuje się m.in. telewizor z dostępem do lokalnych kanałów, minibar czy klimatyzację. Warto dodatkowo skorzystać z oferty dodatkowych wycieczek i poznać zróżnicowane, bogate menu hotelowych restauracji.

Z hotelu rozciąga się niesamowity widok na zatokę. Jedynie krótkie dystanse dzielą to miejsce od okolicznych atrakcji, takich jak knajpki, bary, galerie sztuki, butiki i kluby nocne. W pobliżu znajduje się też słynna plaża Playa Tortuga, na której podziwiać można legwany morskie. Hotelowe restauracje specjalizują się w daniach w stylu ekwadorskim. W menu znajdziecie też sushi, owoce morza przyrządzane na różne sposoby i dania kuchni międzynarodowej.DLACZEGO POLECAMY

  • Urokliwe położenie nad zatoką w pobliżu plaży Playa Tortuga, na której wylegują się legwany morskie
  • Bogate menu restauracji hotelowych – sushi, owoce morza, przysmaki ekwadorskie
  • Nowoczesne wyposażenie i wystrój apartamentów


Zwiń
Galeria

Egzotyka i nowoczesność w 3* standardzie, w pobliżu plaży Playa Tortuga. Relaksacyjny, odkryty basen z widokiem na zatokę.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować