Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Santa Lucia

Ekwador - Cuenca

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Elegancki, luksusowy hotel. Prowadzi go rodzina, do której należy jedna z najlepszych restauracji w całym Ekwadorze. Hotel mieści się w hacjendzie wybudowanej w 1859 roku i należącej niegdyś do znakomitego rodu. Na uwagę zasługuje nie tylko kolonialny wystrój i architektura, ale też położenie nieopodal pięknego Parque Calderon w historycznym centrum miasta.

W apartamentach urządzonych ze smakiem do dyspozycji Goście mogą korzystać m.in. z telewizora plazmowego z dostępem do kanałów telewizji kablowej, minibaru, radio, telefon, bezprzewodowego dostępu do Internetu. W pokojach znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz butelkowana woda mineralna.

W hotelu funkcjonują aż trzy restauracje. Restauracja włoska z imponującym wyborem około trzystu win mieści się na patio. Przytulna knajpka zaprasza na tradycyjną kuchnię ekwadorską. Ekskluzywna restauracja oferuje nowoczesne menu. Tak bogaty wybór sprawia, że każdy Gość znajdzie coś dla siebie.DLACZEGO POLECAMY

  • Luksusowa opcja zakwaterowania w XIX-wiecznej hacjendzie
  • Doskonała lokalizacja w historycznej części miasta
  • Imponujące zaplecze gastronomiczne hotelu – trzy restauracje serwujące dania kuchni międzynarodowej, ekwadorskiej i włoskiej


Zwiń
Galeria

Duch historii odczuwalny w XIX wiecznej budowli, w hotelu 5* zlokalizowanym nieopodal historycznego centrum miasta Cuenca. Trzy restauracje z kuchnią lokalną i międzynarodową.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Ekwador & Galapagos

Od 24000 zł

Ekwador - Quito, Cotopaxi, Baños, Chimborazo, Riobamba, Nariz del Diablo, Ingaprica, Cuenca, Guayaquil, Galapagos

Wysokie szczyty Andów, kolonialne miasteczka, kolorowe targi, inkaskie ruiny i wspaniali, życzliwi ludzie. Prawdziwą gratką dla miłośników przyrody będzie wycieczka na Galapagos – zjawiskowe wyspy wulkaniczne z bogactwem niespotykanej fauny i flory! Jedno z najmniejszych państw Ameryki Południowej ma naprawdę wiele do zaoferowania!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować