Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Cuenca

Ekwador - Cuenca

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel, położony w centrum miasta Cuenca, zaledwie 4 km od lotniska. Nowoczesny z zewnątrz, został urządzony w lokalnym, ekwadorskim stylu. W środku znajdują się meble w stylu vintage i stylowe detale. W obiekcie przygotowano dla Gości pokój gier. Dostęp do wifi na terenie całego hotelu jest bezpłatny. Wpokojach znajduje się telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej i prywatna łazienka. Wszystkie apartamenty urządzono w ciepłych barwach, dzięki czemu są one przytulne i idealnie skomponowane z ogólną stylistyką hotelu.

Restauracja i bar w hotelu oferują Gościom rozmaite przysmaki. Menu obejmuje głównie dania lokalne, jadane na co dzień przez mieszkańców miasta Cuenca, a także znakomite wina południowoamerykańskie. Śniadanie podawane jest w formie bufetu i składa się z croissantów, świeżego pieczywa, egzotycznych owoców i gęstych soków.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel o dobrym standardzie – w sam raz na odpoczynek podczas intensywnego zwiedzania miasta i okolic
  • Lokalne, ekwadorskie dania serwowane w hotelowej restauracji
  • Dodatkowe udogodnienia: telewizor z kablówką, pokój gier m.in. ze stołem bilardowym


Zwiń
Galeria

3* hotel w stylu vintage w samym centrum Cuenca, oferuje apartamenty w lokalnym, ekwadorskim charakterze. W hotelu restauracja i bar serwujące lokalne przysmaki.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować