Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Cayman

Ekwador - Quito

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ze względu na doskonałą lokalizację w samym sercu miasta, ten hotel jest dobrą opcją zakwaterowania w trakcie zwiedzania ekwadorskiej stolicy. W biurze informacji turystycznej można zorganizować dodatkowe atrakcje lub wykupić dodatkową wycieczkę. Kameralna atmosfera zaledwie jedenastu pokojów zapewnia Gościom niezbędną do wypoczynku ciszę i spokój. Polscy właściciele dbają o rodzinną atmosferę tego miejsca.

Hotel mieści się w zabytkowym budynku, który przed kilkoma laty poddano całkowitej renowacji. Goście mają do dyspozycji m.in. małą pracownię komputerową, wspólny salon z telewizorem i kominkiem, parking czy pralnię. Dostęp do Internetu wifi jest bezpłatny. Jasne pokoje urządzono minimalistycznie i z naciskiem na wygodę. Urokliwy, zadbany ogród to świetne miejsce na wypoczynek po aktywnym dniu zwiedzania. Na zamówienie przygotowywane są kolacje dla grup, składające się z tradycyjnych dań lokalnych.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel prowadzony jest przez Polaków, dzięki czemu oferuje obsługę również w języku polskim
  • Dobra lokalizacja w nowej części miasta, nieopodal lokali gastronomicznych i licznych atrakcji turystycznych
  • Świetny stosunek jakości do ceny


Zwiń
Galeria

Kameralny, rodzinny 3* hotel w centrum Quito zapewnia komfort i dużą dawkę prywatności. Liczne atrakcje turystyczne w okolicy. Kominek i urokliwy ogród zapewniają domową atmosferę.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Ekwador & Galapagos

Od 24000 zł

Ekwador - Quito, Cotopaxi, Baños, Chimborazo, Riobamba, Nariz del Diablo, Ingaprica, Cuenca, Guayaquil, Galapagos

Wysokie szczyty Andów, kolonialne miasteczka, kolorowe targi, inkaskie ruiny i wspaniali, życzliwi ludzie. Prawdziwą gratką dla miłośników przyrody będzie wycieczka na Galapagos – zjawiskowe wyspy wulkaniczne z bogactwem niespotykanej fauny i flory! Jedno z najmniejszych państw Ameryki Południowej ma naprawdę wiele do zaoferowania!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować