Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hacienda Manteles

Ekwador - Baños

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czarujący hotel, otoczony egzotyczną roślinnością, znajduje się nieco na uboczu. Odległość 10 km od centrum miejscowości zapewnia Gościom maksymalny komfort wypoczynku. Zabudowania usytuowane są na zboczach zielonych pagórków. W przytulnych pokojach można skorzystać m.in. z bezprzewodowego dostępu do Internetu czy prywatnej łazienki. Widok na ogród i góry to dodatkowe atuty.

Hotel zaprasza na obfite śniadania, składające się z naleśników, jajek, świeżo wyciskanych soków czy domowego, wypiekanego na miejscu chleba. Dania w hotelowej restauracji przyrządzane są z lokalnych, organicznych składników. Oprócz tego smakowite przekąski, drinki i napoje spożywać można w urokliwym ogrodzie.

Biuro informacji turystycznej za dodatkową opłatą organizuje rozmaite wycieczki i atrakcje, takie jak np. jazda konna. Goście mogą również skorzystać z relaksującego masażu. Na miejscu działa także sklep z pamiątkami i rękodziełem oraz pralnia.DLACZEGO POLECAMY

  • Zachwycające położenie wśród zielonych wzgórz
  • Wystrój hotelu utrzymany w ekologicznym stylu
  • Bogata oferta dodatkowych atrakcji: lekcje gotowania, jazda konna, rafting i inne


Zwiń
Galeria

Oryginalny, ekologiczny design 3* hotelu położonego w pobliżu miasta Baños. Apartamenty z widokiem na góry. Prywatność z dużym zapleczem rekreacyjnym.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Ekwador & Galapagos

Od 25900 zł

Ekwador - Quito, Cotopaxi, Baños, Chimborazo, Riobamba, Nariz del Diablo, Ingaprica, Cuenca, Guayaquil, Galapagos

Wysokie szczyty Andów, kolonialne miasteczka, kolorowe targi, inkaskie ruiny i wspaniali, życzliwi ludzie. Prawdziwą gratką dla miłośników przyrody będzie wycieczka na Galapagos – zjawiskowe wyspy wulkaniczne z bogactwem niespotykanej fauny i flory! Jedno z najmniejszych państw Ameryki Południowej ma naprawdę wiele do zaoferowania!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować