Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Grand Hotel Guayaquil

Ekwador - Guayaquil

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Dobry, czterogwiazdkowy hotel, łączy w sobie elementy nowoczesności i lokalnego klimatu. Znajduje się w samym centrum miasta Guayaquil, niedaleko zabytkowej katedry, zaledwie 10 minut jazdy od tutejszego lotniska. Restaurację i bar urządzono w ekwadorskim stylu. W menu znajdziecie całe mnóstwo tradycyjnych dla Ekwadoru potraw.

Na terenie hotelu przygotowano udogodnienia idealne do odpoczynku po zwiedzaniu miasta. Odkryty basen i taras wypoczynkowy zachęcają do lenistwa. Na tarasie można zagrać w bilard. O urodę i zdrowie można zadbać w łaźni parowej, solarium czy saunie. Centrum fitness przypadnie do gustu bardziej aktywnym. Apartamenty wyposażone są w bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z kablówką, zestaw do parzenia kawy i wodę butelkowaną, telefon oraz lodówkę. Hotel jest dość duży, ale dzięki temu oferuje Gościom dodatkowe atrakcje.DLACZEGO POLECAMY

  • Lokalizacja w centrum miasta, blisko katedry i zaledwie kilka minut jazdy od lotniska
  • Dobre zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe: siłownia, basen, stół bilardowy, restauracja z lokalnymi potrawami
  • Wygodne, przestronne pokoje urządzone w ciepłych barwach i nowocześnie wyposażone


Zwiń
Galeria

4* hotel w ścisłym centrum Guayaquil oferuje pokoje łączące styl nowoczesny z lokalnym. Duże zaplecze rekreacyjne: basen, centrum fitness, bilard.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Ekwador & Galapagos

Od 24000 zł

Ekwador - Quito, Cotopaxi, Baños, Chimborazo, Riobamba, Nariz del Diablo, Ingaprica, Cuenca, Guayaquil, Galapagos

Wysokie szczyty Andów, kolonialne miasteczka, kolorowe targi, inkaskie ruiny i wspaniali, życzliwi ludzie. Prawdziwą gratką dla miłośników przyrody będzie wycieczka na Galapagos – zjawiskowe wyspy wulkaniczne z bogactwem niespotykanej fauny i flory! Jedno z najmniejszych państw Ameryki Południowej ma naprawdę wiele do zaoferowania!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować