Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Finch Bay Eco Hotel

Ekwador - Wyspy Galapagos

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nowoczesny hotel zlokalizowany w mieście Puerto Ayora na Wyspach Galapagos. Wyróżnia się modernistycznym, eleganckim designem. Wszystkie apartamenty i wnętrza hotelowe są jasne, przestronne, pełne nowoczesnego sprzętu. Jednocześnie znajdziecie tu wiele klimatycznych detali, które dodają lokalnego charakteru. Z okien wypisalny można podziwiać widok na ocean lub ogród. Na tarasach lub werandach można wypoczywać w hamakach. Ponadto wyposażenie obejmuje bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzację, prywatną łazienkę, suszarkę i butelkowaną wodę mineralną.

W hotelu działają doskonałe lokale gastronomiczne, w których skosztować można świeżych owoców morza wysokiej jakości i wielu zdrowych dań. Goście mogą skorzystać z takich atrakcji, jak relaksujący masaż, odkryty basen z tarasem wypoczynkowym, bujny ogród czy wypożyczalnia rowerów. W hotelu mieści się biuro informacji turystycznej, które oferuje możliwość zorganizowania dodatkowych wycieczek i rejsów luksusowym jachtem.DLACZEGO POLECAMY

  • Modernistyczna architektura i dostęp do licznych udogodnień
  • Świetny serwis gastronomiczny – dania najwyższej jakości serwowane w przestronnych, nowoczesnych lokalach
  • Przepiękna lokalizacja z widokiem na ocean i dostępem do plaży


Zwiń
Galeria

Modernistyczna architektura w 5* hotelu w mieście Puerto Ayora. Jasne sypialnie z widokiem na ocean lub ogród. Zlokalizowany przy plaży oferuje Gościom odkryty basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Ekwador & Galapagos

Od 24000 zł

Ekwador - Quito, Cotopaxi, Baños, Chimborazo, Riobamba, Nariz del Diablo, Ingaprica, Cuenca, Guayaquil, Galapagos

Wysokie szczyty Andów, kolonialne miasteczka, kolorowe targi, inkaskie ruiny i wspaniali, życzliwi ludzie. Prawdziwą gratką dla miłośników przyrody będzie wycieczka na Galapagos – zjawiskowe wyspy wulkaniczne z bogactwem niespotykanej fauny i flory! Jedno z najmniejszych państw Ameryki Południowej ma naprawdę wiele do zaoferowania!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować