Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Siwa Relax Retreat

Egipt – Siwa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Lodge Siwa Relax Retreat położony jest tuż nad brzegiem Jeziora Siwa, z dostępem do prywatnego fragmentu plaży, około 10 kilometrów od centrum miasteczka o tej samej nazwie. Na terenie obiektu znajduje się parking, ogród, wspólny taras, punkt informacji turystycznej, odkryty basen, wypożyczalnia rowerów oraz niewielkie centrum masażu, spa i odnowy biologicznej. Hotel przeznaczony jest jedynie dla osób dorosłych.

Obiekt dysponuje zaledwie 10 prosto urządzonymi pokojami z widokiem na jezioro, ogród lub góry. Większość z nich oświetlana jest jedynie za pomocą świec oraz nie posiada dostępu do prądu – ładowanie urządzeń możliwe jest jedynie w częściach wspólnych. Niektóre pokoje posiadają wspólną łazienkę, a na ich wyposażeniu znajdują się tylko łóżka z moskitierami, szafka oraz stolik nocny.Dlaczego polecamy

  • Hotel przeznaczony jedynie dla osób dorosłych
  • Miejsce poza utartym szlakiem – możliwość odcięcia się od rzeczywistości


Zwiń
Galeria

Proste, kameralne lodge zlokalizowane w dawnych solniskach na brzegu oazy Jeziora Siwa, ze wspaniałymi widokami na jezioro.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Egipt – śladami Aleksandra Wielkiego

Od 10 600 zł

Egipt - Aleksandria, Siwa, Kair, El Quseir

Zagubiona na pustyni starożytna Oaza Siwa, gdzie Aleksander Wielki przyjeżdżał do wyroczni, dziś oprócz magii oferuje relaks w gorących źródłach w blasku pochodni, kąpiele w krystalicznych wodach słonych jezior oraz architekturę i klimat przeniesione z „Baśni z tysiąca i jednej nocy”. Aleksandria i Kair to tysiące lat historii, rozmach, szyk, wysoka kultura i chaos. El Quseir – ciepłe wody Morza Czerwonego i obłędnie kolorowa rafa koralowa. Podczas wycieczki do Egiptu skosztujcie wybornej mieszanki romantyzmu wyjętego z kart awanturniczych powieści, smaku przygody, estetycznych i kulturalnych wrażeń, poznajcie sekrety faraonów i największego zdobywcy w historii ludzkości – Aleksandra Wielkiego.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować