Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Albabenshal Lodge Siwa

Egipt – Siwa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niewielki, butikowy Albabenshal Lodge znajduje się w sercu historycznego centrum miasteczka Siwa, tuż obok zabytkowej XIII-wiecznej cytadeli, w pobliżu licznych atrakcji, restauracji i sklepów. Odległość od oazy oraz jeziora Siwa wynosi około 3 kilometry. Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bufetu oraz lunche i kolacje a’la carte. Na terenie obiektu znajduje się punkt informacji turystycznej, wspólny salon, pralnia, wypożyczalnia rowerów i parking, a w sezonie obsługa obiektu organizuje wycieczki po okolicy i wieczory tematyczne.

Na terenie Albabenshal Lodge Siwa znajduje się jedynie 14 pokoi umeblowanych i udekorowanych w tradycyjnym, beduińskim stylu. Każdy z nich posiada telefon, wentylator, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem, ponadto w niektórych pokojach znajduje się balkon oraz telewizor. Dlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja – obiekt znajduje się w sercu miasteczka Siwa
  • Nocleg w odnowionych, glinianych lodge’ach umożliwia wczucie się w miejscowy klimat


Minusy

  • Proste, podstawowe wyposażenie pokoi
Zwiń
Galeria

Klimatyczne lodge w beduińskim klimacie w samym centrum miasteczka Siwa.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Egipt – śladami Aleksandra Wielkiego

Od 10 600 zł

Egipt - Aleksandria, Siwa, Kair, El Quseir

Zagubiona na pustyni starożytna Oaza Siwa, gdzie Aleksander Wielki przyjeżdżał do wyroczni, dziś oprócz magii oferuje relaks w gorących źródłach w blasku pochodni, kąpiele w krystalicznych wodach słonych jezior oraz architekturę i klimat przeniesione z „Baśni z tysiąca i jednej nocy”. Aleksandria i Kair to tysiące lat historii, rozmach, szyk, wysoka kultura i chaos. El Quseir – ciepłe wody Morza Czerwonego i obłędnie kolorowa rafa koralowa. Podczas wycieczki do Egiptu skosztujcie wybornej mieszanki romantyzmu wyjętego z kart awanturniczych powieści, smaku przygody, estetycznych i kulturalnych wrażeń, poznajcie sekrety faraonów i największego zdobywcy w historii ludzkości – Aleksandra Wielkiego.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować