Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Al Moudira

Egipt – Luksor

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Al Moudira położony jest przy wjeździe do Luksoru, w pobliżu lokalnej wioski, dzięki czemu Goście mogą poczuć smak wiejskiego egipskiego życia. To jedyny pałac na zachodnim brzegu Nilu, zlokalizowany 4 km od Dolin Królów i Królowych oraz świątyni Hatszepsut. Kopuły i tarasy ozdobione arabeską tworzą orientalny wystrój. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu wspaniałych zabytków Luksoru można zrelaksować się przy pięknym basenie lub skorzystać z łaźni tureckiej, delektować się mieszanką śródziemnomorskich i wschodnich smaków w restauracji Great Room, degustować serwowane przy basenie przekąski, sałatki i pizze oraz sączyć koktajle w barze Colonial.

Hotel Al Moudira posiada 54 pokoje i apartamenty w kategoriach Deluxe Room, Junior Suite oraz Luxury Suite. Zostały one indywidualnie udekorowane ręcznie malowanymi malowidłami ściennymi, inspirowanymi mitologią egipską. Zostały indywidualnie umeblowane, aby stworzyć własną atmosferę i otoczenie dla gości. Na ponad 50 metrach kwadratowych mają salon, część biurową, wysokie sufity i proste łazienki. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, telewizory i mini bary.

Strona hotelu: www.moudira.com/en/home-en/Dlaczego polecamy

  • Butikowy klimat, w hotelu jest tylko 54 pokoje
  • Bliskość Doliny Króli oraz świątyni Hatszepsut
  • Duży basen, w którym odpoczniecie po intensywnym dniu zwiedzania


Zwiń
Galeria

4* luksusowy, butikowy hotel – pałac na zachodnim brzegu Nilu, na obrzeżach wioski, nieopodal Doliny Królów i Królowych, z basenem i łaźnią turecką.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować