Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Marriott Mena House

Egipt – Kair

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy Marriott Mena House to zabytkowy hotel, w którym poczujecie smak nowoczesnego luksusu. Położony jest u podnóża kompleksu piramid, co pozwala Gościom hotelowym spacerkiem dojść do jednej z największych atrakcji Egiptu. Hotel znajduje się w dogodnej odległości od Muzeum Egipskiego, Sfinksa czy Uniwersytetu w Kairze. Do dyspozycji Gości pozostają dwa bary i trzy restauracje, specjalizujące się w kuchni włoskiej, indyjskiej i międzynarodowej. Relaks umili odkryty basen, hotelowe spa z propozycją zabiegów leczniczych i kosmetycznych oraz centrum fitness.

Hotel dysponuje w sumie 331 pokojami i apartamentami, w kategoriach m.in.: Deluxe Garden View, Garden Room, Deluxe Pyramid View Room, Pyramid Premium View Room, Executive Garden View, Executive Pyramid View. Wszystkie urządzone są w klimatycznym kolonialnym stylu, a do ich wyposażenia należy: klimatyzacja, minibarek, szlafrok, pantofle, żelazko, bezpłatne Wi-Fi, telewizor oraz łazienka z wanna z prysznicem, suszarką i bezpłatnymi przyborami toaletowymi.  

Strona hotelu: www.marriott.com/hotels/travel/caimn-marriott-mena-house-cairoDlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja bezpośrednio przy kompleksie piramid
  • Położony w pięknym ogrodzie
  • Wyśmienita, urozmaicona kuchnia w trzech restauracjach


Zwiń
Galeria

5* elegancki hotel położony w sąsiedztwie Wielkich Piramid, na obszarze pięknego, rozległego ogrodu, z basenem i zróżnicowaną ofertą zakwaterowania.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować