Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Kempinski Nile Garden City

Egipt – Kair

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy Hotel Kempinski Nile Garden City położony jest w samym centrum Kairu tuż nad Nilem, około 1,5 kilometra od Muzeum Egipskiego i około 15 kilometrów od kompleksu piramid w Gizie. Na terenie hotelu działają trzy restauracje – serwujące dania kuchni lokalnej, tureckiej i międzynarodowej, punkt informacji turystycznej oraz centrum spa i odnowy biologicznej z sauną, strefą fitness oraz bogatą ofertą masaży i zabiegów relaksacyjnych. Dodatkowo, na dachu hotelu znajduje się basen ze świetnymi widokami na Nil i pobliską dzielnicę Garden City.

Hotel Kempinski Nile Garden City dysponuje w sumie 191 przestronnymi pokojami i apartamentami. Na wyposażeniu każdego z nich znajduje się dostęp do bezprzewodowego Internetu, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar (dodatkowo płatny), klimatyzacja, telewizor, telefon, sejf oraz dostęp do całodobowych usług prywatnego lokaja. Wszystkie pokoje posiadają widok na Nil lub Garden City, natomiast większość z nich także balkon lub taras.

Strona hotelu: www.kempinski.com/en/cairo/nile-hotel/Dlaczego polecamy

  • Elegancki hotel w butikowym klimacie w samym centrum Kairu
  • Bogata oferta usług i udogodnień na terenie obiektu
  • Basen na dachu z pięknymi widokami na Nil


Zwiń
Galeria

Jeden z najlepszych hoteli w centrum Kairu, położony nad brzegiem Nilu, z basenem da dachu, spa i trzema restauracjami. Standard 5*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować