Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Movenpick Aswan Resort

Egipt – Asuan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Błogi wypoczynek przy basenie i zachwycające widoki na wody Nilu proponuje pięciogwiazdkowy Mövenpick Aswan Resort. Obiekt zlokalizowany jest na wyspie Elefantynie na samym środku Nilu. W bliskim sąsiedztwie znajduje się historyczna dzielnica, a droga do lotniska w Asuanie zajmuje około 20 minut. Goście skorzystać mogą z dwóch obszernych basenów, tarasów wypoczynkowych z wygodnymi leżakami, siłowni, drink baru w lobby oraz dwóch restauracji. Jedna z nich mieści się na najwyższym poziomie budynku, skąd podczas posiłku podziwiać można panoramę Nilu. Podczas kolacji warto zająć miejsce przy oknie, by posiłkowi towarzyszył spektakl zachodzącego słońca.

Hotel oferuje swoim Gościom pobyt w 404 przestronnych pokojach i apartamentach z balkonami lub tarasami i kolorystyką nawiązującą do krajobrazów pustyni. Każdy z nich posiada klimatyzację, dostęp do Wi-Fi, minibar (dodatkowo płatny) i prywatną łazienkę, a z okien pokoi na wyższych piętrach podziwiać można rzekę.

Strona hotelu: www.movenpick.com/en/africa/egypt/aswan/resort-aswanDlaczego polecamy

  • Zróżnicowana oferta pokoi
  • Dobra restauracja z widokiem na Nil
  • Do dyspozycji Gości dwa baseny i tarasy wypoczynkowe


Minusy

  • Duży, mało kameralny hotel
Zwiń
Galeria

Elegancki 5* hotel na wyspie Elefantynie w Asuanie. Z restauracji na najwyższym piętrze widać panoramę Nilu i okolicy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Egipt – nostalgiczny rejs dahabiją

Od 14 400 zł
Exclusive

Egipt - Asuan, Nil, Sahl Hasheesh

Przed Wami romantyczna przygoda niczym z kart powieści Agathy Christie – całkowicie niekomercyjny rejs po Nilu dahabiją, luksusową łodzią żaglową rodem z XIX wieku, którą dotrzecie tam, gdzie duże wycieczkowce wpłynąć nie dadzą rady. Razem z egiptologiem odwiedzicie zakątki omijane zwykle przez typowe, gwarne wycieczki. Intymna, kameralna atmosfera łodzi mieszczącej zaledwie kilka kajut spowoduje, że będzie to prawdziwie ekskluzywne doświadczenie, a zarazem  doskonały odpoczynek po zwiedzaniu Asuanu i miły wstęp do relaksu w zacisznym Sahl Hasheesh.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować