Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Yide

Chiny – Pingyao

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Pingyao Yide położony jest w zacisznej uliczce, tuż obok centrum, na terenie wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Starego Miasta. Pięknie utrzymana rezydencja, licząca już niemal 300 lat, zbudowana została przez zamożnego kupca i do dziś udało się zachować jej niepowtarzalny styl. W 2018 roku hotel został odrestaurowany. Do dyspozycji Gości pozostaje restauracja, serwująca całodzienne wyżywienie w chińskim i zachodnim stylu, zaś w barze można wypić kawę. Ponadto znajduje się tu przechowalnia bagażu, pralnia oraz wypożyczalnia rowerów.

Każdy z 22. pokoi, rozłożonych wokół sześciu dziedzińców, urządzony jest przy użyciu oryginalnych, ręcznie robionych mebli. Na Gości czekają tu wygodne łóżka Kang, będące symbolem chińskiego tradycyjnego stylu życia, oraz misternie rzeźbione, drewniane dekoracje. Prócz tego oczywiście wszystkie pokoje wyposażone zostały we współczesne udogodnienia, takie jak klimatyzację i ogrzewanie, bezprzewodowy dostęp do Internetu i telewizor. Wszystkie pokoje posiadają balkony, a z części z nich roztacza się widok na ogród. W każdej łazience znajduje się prysznic lub wanna, bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarka do włosów.Dlaczego polecamy

  • Położenie hotelu w sercu Starego Miasta, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
  • Autentyczny wystrój, odwołujący się do minionych epok


Zwiń
Galeria

4* hotel w tradycyjnym stylu, zlokalizowany w dawnej rezydencji z 1736 roku.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Chiny – w królestwie smoka i feniksa

Od 15200 zł

Chiny - Pekin, Pingyao, Xi'an, Yangshuo, Szanghaj

Od starożytnej kultury po tętniące życiem miasta; od dramatycznych krajobrazów do sennych, maleńkich wiosek, historii i kultury liczącej wiele tysięcy lat – wyprawa do Państwa Środka to niezwykła przygoda. Zapraszamy w podróż do kraju, którego rodowód jest równie imponujący, jak tutejsze cuda natury, metropolie kipią światłami, a w nadrzecznych osadach czas zatrzymał się wieki temu. Podczas wycieczki do Chin dowiesz się, dlaczego smok jest symbolem szczęścia i dobroci, a feniks – cnoty i wdzięku!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować