Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Guilin Lijiang Boyin Hotel

Chiny – Li River

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy, rodzinny butikowy hotel Guilin Lijiang Boyin słynie ze wspaniałego położenia – tuż nad malowniczym brzegiem rzeki Li, a jednocześnie w odległości zaledwie 2 km od centrum miasta, w pobliżu tętniącej życiem West Street. Każdy z 20. klimatyzowanych, ogrzewanych pokoi wyposażony jest w gustowne meble, dostęp do bezpłatnego Internetu, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz sprzęt do prasowania. W łazience z prysznicem lub wanną znajduje się bezpłatny zestaw kosmetyków oraz suszarka do włosów. Niektóre pokoje (typu Deluxe Riverview Twin) dysponują obszernym balkonem, aby jednak rozkoszować się wspaniałym widokiem, wystarczy wyjrzeć przez okno (z pokojów Riverview Family Suite i Riverview Family Room). Do dyspozycji Gości pozostaje duży, udostępniany tylko mieszkańcom hotelu odkryty basen. W tutejszej restauracji, czynnej od wczesnego poranka aż do kolacji, serwowane są dania kuchni chińskiej i zachodniej. Dostępne jest tu też menu dla dzieci.Dlaczego polecamy

  • Piękne położenie w zacisznej okolicy nad rzeką Li
  • Wysmakowane, tradycyjne wnętrza
  • Odkryty basen


Zwiń
Galeria

Pięknie urządzony 4* hotel położony na zachodnim brzegu rzeki Li, z fantastycznym widokiem na rzekę i na pobliskie góry krasowe.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Chiny – w królestwie smoka i feniksa

Od 15200 zł

Chiny - Pekin, Pingyao, Xi'an, Yangshuo, Szanghaj

Od starożytnej kultury po tętniące życiem miasta; od dramatycznych krajobrazów do sennych, maleńkich wiosek, historii i kultury liczącej wiele tysięcy lat – wyprawa do Państwa Środka to niezwykła przygoda. Zapraszamy w podróż do kraju, którego rodowód jest równie imponujący, jak tutejsze cuda natury, metropolie kipią światłami, a w nadrzecznych osadach czas zatrzymał się wieki temu. Podczas wycieczki do Chin dowiesz się, dlaczego smok jest symbolem szczęścia i dobroci, a feniks – cnoty i wdzięku!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować