Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Las Torres Patagonia

Chile – Torres del Paine

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Las Torres znajduje się w centrum Parku Narodowego Torres Del Paine. Najbliższe duże lotniska w El Chalten i Punta Arenas oddalone są o ok. 4–5 godzin jazdy samochodem. Hotel jest punktem startowym wielu wycieczek po okolicy, a przez jego teren przebiegają liczne szlaki turystyczne. Poprzednio budynki obiektu służyły jako farma, zaś obecnie zapewniają fantastyczną lokalizację, doskonałe widoki i bezpośrednią bliskość natury. Na terenie kompleksu działa centrum wycieczek, spa, stadnina koni, organiczne uprawy dostarczające świeżych towarów do restauracji hotelowej oraz klimatycznie urządzony bar. Śniadania serwowane są w formie bufetu. Darmowe Wi-Fi dostępne jest w przestrzeniach wspólnych.

W hotelu znajdują się łącznie 74 pokoje w 3 kategoriach – Suite, Cypress i Canelo, o wielkości od 20 m2 do 38 m2. W pokojach typu Suite Goście znajdą prywatne jacuzzi, natomiast cały obiekt przesycony jest naturalnym światłem, cechując się prostym, ciepłym i wygodnym wystrojem z dominacją drewna oraz lokalnymi akcentami. W łazienkach znajdują się prysznice i wanny oraz najpotrzebniejsze dodatki.

Oficjalna strona hotelu: www.lastorres.comDlaczego polecamy

  • Spektakularne położenie na terenie parku narodowego
  • Duża ilość aktywności na miejscu
  • Opcja programów all inclusive (obejmująca transfery, wycieczki i posiłki)


Minusy

  • Pokoje nie należą do największych
  • Standard może nie zadowolić najbardziej wymagających
  • W niektórych wnętrzach widać upływ czasu i niedoskonałości
Zwiń
Galeria

Luksusowy 4* hotel dogodnie położony w samym sercu Parku Narodowego Torres Del Paine, ze spa, centrum organizującym wycieczki oraz stadniną koni.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Argentyna i Chile – krajobrazy południa

Od 22500 zł

Argentyna, Chile - Buenos Aires, El Chalten, El Calafate, Torres del Paine, Punta Arenas, Santiago

Wybierzcie się na głębokie południe kontynentu amerykańskiego i odkryjcie patagońskie krajobrazy sięgające aż po sam horyzont! To właśnie tutaj strzeliste skalne szczyty przebijają błękit nieba, a jęzory wiecznych lodowców zasilają krystalicznie czyste jeziora. Miłośnicy trekkingów docenią majestat Fitz Roy’a oraz trzy wieże Torres del Paine, amatorzy wielkomiejskiego stylu dadzą się porwać gorączkowemu rytmowi Buenos Aires, wino z winnic uderzy Wam do głowy, a kolonie pingwinów na Islas Magdalenas poruszą nawet najbardziej zatwardziałe serca. Wakacje w Argentynie i Chile to niezapomniana przygoda na końcu świata!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować