Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Casa Sorbac

Chile - San Pedro de Atacama

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hostel o położony 3,5 km od centrum San Pedro de Atacama, na Pustyni Atacama, na wprost ruin prekolumbijskiej kamiennej fortecy Pukará Quitor. Wyjątkowa lokalizacja przyciąga ludzi aktywnych, będących miłośnikami spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Przytulne pokoje urządzono w prostym rustykalnym stylu. Do dyspozycji Gości pozostaje prywatna łazienka z ciepłą wodą oraz suszarką do włosów. We współdzielonej z innymi Gośćmi kuchni, nie tylko przyrządzić można posiłek, ale również posłuchać ciekawych historii innych podróżników. Dodatkowo gospodarze na zamówienie przygotowują domowe śniadania i obiady, zapewniają dostęp do Wi-Fi na terenie hostelu, jak również możliwość skorzystania z pralki czy żelazka.

W hostelu panuje backpakerska atmosfera. Uwagę przyciągają kolorowe fantazyjne graffiti, zdobiące zewnętrzne ściany budynku i nawiązujące do lokalnej kultury. Goście wypocząć mogą na patio czy w ogrodzie, gdzie znajdą wielobarwne hamaki, wygodne sofy z miękkimi poduszkami i miejsce do grillowania. Na aktywnych Gości czeka również bogata oferta dodatkowych wycieczek. Trekkingi, wspinaczki na okoliczne wulkany, rowerowe eksploracje czy off road po pustyni stanowią tylko przykład ciekawych form spędzenia czasu na Pustyni Atacama.DLACZEGO POLECAMY

  • Wyjątkowe położenie na Pustyni Atacama, w otoczeniu przepięknych pomników natury oraz na wprost prekolumbijskich ruin
  • Możliwość udziału w licznych dodatkowych wycieczkach od trekkingów po off road


MINUSY

  • Pokoje nie są klimatyzowane
Zwiń
Galeria

Pełen kolorów dom, w wyłącznym otoczeniu pustyni i prekolumbijskich ruin, daje poczucie ucieczki na koniec świata, oraz możliwość udziału w licznych wycieczkach, pozwalających odkrywać Atacamę.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować