Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Cabo de Hornos

Chile – Punta Arenas

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Cabo de Hornos położony jest w ścisłym centrum stolicy południa Punta Arenas, ok. 20 km od lotniska. Od frontu przylega do niewielkiego parku, a odległość od nabrzeża, z którego startują rejsy wycieczkowe, to zaledwie kilkaset metrów. Uwagę może zwracać tradycyjna, XX-wieczna bryła budynku i awangardowy styl dominujący w lobby i jadalni. Cały obiekt łączy w sobie nowoczesność, elegancję i stylowy wystrój wnętrz. Hotelowa restauracja oferuje duży wybór dań a’la carte oraz krajowych win, śniadania natomiast serwowane są w formie bufetu.

Do dyspozycji Gości oddano łącznie 110 pokojów w trzech podstawowych kategoriach, przeznaczonych dla jednego, dwojga i trojga podróżnych, z których roztacza się widok na Cieśninę Magellana lub na rynek. Pokoje mają ciepły wystrój, dużo naturalnego światła, a każdy z nich wyposażony jest w bezpłatne Wi-Fi, telewizor, ogrzewanie, klimatyzację i sejf. W łazienkach Goście znajdą prysznice, suszarki i zestawy kosmetyków.

Oficjalna strona hotelu: www.hotelcabodehornos.comDlaczego polecamy

  • Dogodne położenie i bliskość najważniejszych miejsc
  • Elegancki i nowoczesny wystrój wnętrz i pokojów


Minusy

  • Położenie przy ulicy może powodować hałas w niektórych pokojach
  • Brak basenu i niewielka siłownia
Zwiń
Galeria

Położony w historycznym centrum niedaleko nabrzeża, awangardowy i elegancki 4* hotel.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Argentyna i Chile – krajobrazy południa

Od 22500 zł

Argentyna, Chile - Buenos Aires, El Chalten, El Calafate, Torres del Paine, Punta Arenas, Santiago

Wybierzcie się na głębokie południe kontynentu amerykańskiego i odkryjcie patagońskie krajobrazy sięgające aż po sam horyzont! To właśnie tutaj strzeliste skalne szczyty przebijają błękit nieba, a jęzory wiecznych lodowców zasilają krystalicznie czyste jeziora. Miłośnicy trekkingów docenią majestat Fitz Roy’a oraz trzy wieże Torres del Paine, amatorzy wielkomiejskiego stylu dadzą się porwać gorączkowemu rytmowi Buenos Aires, wino z winnic uderzy Wam do głowy, a kolonie pingwinów na Islas Magdalenas poruszą nawet najbardziej zatwardziałe serca. Wakacje w Argentynie i Chile to niezapomniana przygoda na końcu świata!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować