Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Pestana Convento do Carmo

Brazylia - Salvador

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten czterogwiazdkowy hotel mieści się w dawnym klasztorze z XVI wieku, w samym sercu historycznego centrum Salwadoru. Klasztor, będący niegdyś siedzibą Pierwszego Zakonu Karmelitów, przez wieki był świadkiem wielu wydarzeń w historii Brazylii. Swoim Gościom, oprócz niesamowitej atmosfery dawnych czasów, oferuje zakwaterowanie w stylowych apartamentach wyposażonych m.in. w klimatyzację, sejf, ekspres do kawy, minibar i telewizor. Prywatne łazienki posiadają wannę lub/i prysznic. Na terenie całego obiektu udostępniono darmowe Wi-Fi.

Hotel posiada duży basen położony na dziedzińcu wśród egzotycznej roślinności, centrum odnowy biologicznej z sauną i jacuzzi, siłownię oraz bibliotekę. Posiłki serwowane są w restauracji Bottino do Convento, gdzie szefem kuchni jest Brazylijczyk Caludio Bottino. Goście mogą zasmakować tu włoskich i lokalnych specjałów. Dodatkowo, na terenie obiektu znajduje się bar, w którym serwowane są przekąski, dania lunchowe i desery.Dlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja w historycznym centrum Salvadoru, w dawnym klasztorze
  • Zakwaterowanie w eleganckich apartamentach, oddających historyczny charakter hotelu
  • Do dyspozycji Gości basen, spa, siłownia


Zwiń
Galeria

4*hotel zlokalizowany w XVI-wiecznym klasztorze w historycznym centrum Salvadoru. Do dyspozycji Gości basen, spa, siłownia, restauracja i bar. Zakwaterowanie w eleganckich apartamentach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Podróż – Brazylia w najlepszym wydaniu

Od 12900 zł

Brazylia - Rio de Janeiro, Iguazu, Amazonia, Salwador

Karnawał, samba, capoeira i żywiołowa muzyka, pasja życia, egzotyka, biały piasek i caipirinha – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was podczas wycieczki do Brazylii. Podziwiajcie spektakularne wodospady Iguazu, dajcie się porwać wielkomiejskiemu rozmachowi Rio de Janeiro, niech zauroczy Was pełen wdzięku i życia Salwador… A może macie ochotę na parę dni w dżungli Amazonii, w zacisznej kwaterze z dala od zgiełku cywilizacji? Zapraszamy!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować