Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Pestana Rio Atlantica

Brazylia - Rio de Janerio

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Plaża Copacabana – jeden z symboli Rio de Janeiro i jeden z głównych punktów miasta – to właśnie tu usytuowany jest hotel Pestana Rio Atlantica. Nowoczesny, ekskluzywny i komfortowo urządzony hotel, oferuje bliskie i intensywne spotkanie z Rio de Janeiro. Przygotował szeroki wybór opcji zakwaterowania. Przestronnie i luksusowo urządzone pokoje zapewniają Gościom widoki na Copacabanę lub Ipanemę. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, sejf, Wi-Fi, mini bar, balkon, stację do iPoda.

Dużą dawkę pozytywnych wrażeń dostarcza odkryty basen, znajdujący się na dachu budynku, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na ocean. Na dachu jest dobrze wyposażona siłownia, kryty pokój relaksacyjny, centrum Spa i odnowy biologicznej. Dodatkowymi atutami tego miejsca jest obsługa konsjerża, jacuzzi, oraz sauna.
Deck Lounge Bar to jedna z największych atrakcji miasta. To właśnie tu miały miejsce liczne spotkania po Pucharze Świata. Renomę temu miejscu przyniosła muzyka grana na żywo, co wraz z panoramą na Copacabanę tworzy mieszankę wybuchową.Dlaczego Polecamy

  • Lokalizacja przy najsławniejszej plaży Brazylii - Copacabanie
  • Odkryty basen na dachu budynku z jednym z najsłynniejszych barów w Rio de Janeiro
  • Centrum Spa i odnowy biologicznej
  • Restauracja z kuchnią lokalną oraz dwa bary


Zwiń
Galeria

Nowoczesny, 4* hotel, zlokalizowany przy słynnej plaży Copacabana, oferuje bliskie spotkanie z Rio de Janeiro. Bar i basen mieszczą się na dachu hotelu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Skarby północnej Argentyny

Od 17500 zł

Argentyna - Buenos Aires, Salta, Wodospady Iguazu, Rio de Janerio

Na początek Boskie Buenos, w którym na ulicach buzuje tango, a klimatyczne uliczki z lokalami w stylu vintage pochłaniają bez reszty. Później północno-zachodnia prowincja i góry, gdzie widoki zapierają dech w piersiach, a kontakt z naturą przyprawia o dreszcze. Zobaczycie historyczne miasteczka doliny Calchaqui, antyczne ruiny w Pucara i kolorowe wzgórza w Purmamarca. Następnie zachwycą Was majestatyczne wodospady Iguazu, a na koniec Brazylia i tętniące życiem Rio de Janeiro!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować