Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Porto Bay Rio Internacional

Brazylia - Rio de Janeiro

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Z jednej strony słynna plaża o nazwie Copacabana i bezkres oceanu naznaczony gdzieniegdzie wynurzającymi się z wody wzgórzami, z drugiej strony panorama pełnego energii miasta. Wszystko to podziwiane z tarasu widokowego usytuowanego na dachu obiektu, gdzie znajduje się również odkryty basen. W hotelu znajdują się takie udogodnienia jak salon masażu, dwie sauny, centrum fitness, bar przy basenie i nieograniczony dostęp do bezprzewodowego Internetu.

La Finestra to nowoczesna restauracja w hotelu, w której dla lepszych widoków na Copacabanę zaprojektowano okna na całej wysokości ścian. Szczególną popularnością cieszą się tutaj zdrowe śniadania składające się z świeżo wyciskanych soków wspomagających detoks organizmu i tropikalnych owoców.

Hotelowa siłownia dysponuje nowoczesnym sprzętem i równie pięknym widokiem, co taras z basenem i restauracja. W centrum fitness mieści się też sauna i salon masażu. Dzielnica, w której znajduje się hotel jest bardzo modna i popularna, pełna ekskluzywnych restauracji, butików oraz innych rozrywek.



DLACZEGO POLECAMY

  • Zapierające dech w piersiach położenie zaraz przy samej Copacabanie, którą podziwiać można z restauracji, basenu ulokowanego na dachu obiektu czy z hotelowego centrum fitness
  • Wysokiej jakości serwis restauracyjny, zwłaszcza bogata oferta śniadaniowa obejmująca np. owsiankę z tapioką i wodę kokosową
  • Niesamowity design apartamentów dysponujących oknami na całą wysokość ścian, co gwarantuje panoramiczny widok i dużo naturalnego światła


Zwiń
Galeria

4* pełen stylu hotel z niesamowitą lokalizacją przy samej plaży Copacabana. Widoki z basenu zapierają dech w piersiach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Brazylia w pigułce

Od 24 800 zł
Exclusive

Brazylia - Rio de Janeiro, Amazonia, Salvador, Pipa

Brazylijską kulturę cechuje niezwykłą intensywność i nasycenie pasją. Gdy zewsząd otoczy Was żywiołowa muzyka, tańczący sambę ludzie i uliczni artyści, błyskawicznie dacie się ponieść atmosferze. Koniecznie zwróćcie uwagę na krajobrazy – Rio de Janeiro to połączenie bajecznych plaż, przejrzystych wód Atlantyku, górskich szczytów i lasów deszczowych. Dżungla jest soczyście zielona – jak w żadnym innym miejscu na Ziemi, zaś energetyczna muzyka rozbrzmiewa tutaj na każdym kroku. Salwador emanuje energią i przebojowością, a w nocy, gdy ucichną uliczne fiesty, mieszkańcy wciąż praktykują przywiezioną z Afryki odmianę voodoo: candomble. Dodajcie do tego przepiękną plażę – czyż nie trafiliście do wymarzonego miejsca na wakacje?

Podróż – Brazylia w najlepszym wydaniu

Od 19 900 zł

Brazylia - Rio de Janeiro, Iguazu, Amazonia, Salwador

Karnawał, samba, capoeira i żywiołowa muzyka, pasja życia, egzotyka, biały piasek i caipirinha – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was podczas wycieczki do Brazylii. Podziwiajcie spektakularne wodospady Iguazu, dajcie się porwać wielkomiejskiemu rozmachowi Rio de Janeiro, niech zauroczy Was pełen wdzięku i życia Salwador… A może macie ochotę na parę dni w dżungli Amazonii, w zacisznej kwaterze z dala od zgiełku cywilizacji? Zapraszamy!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować