Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Anima Hotel

Brazylia - Morro de Sao Paulo

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tropikalny styl zamknięty we wnętrzach hotelu Anima zlokalizowanego przy przepięknej plaży na północnym – wschodzie wyspy Tinhae. Położenie tego butikowego hotelu oferuje coś, co dzisiaj jest bezcenne – ciszę i spokój.

Hotel ma do zaoferowania kilkanaście bungalowów, urządzonych w ciepłym stylu, gdzie można poczuć się jak w domu. Wszystkie znajdują się rzut beretem od szerokiej plaży. Hotel przygotował do wyboru trzy rodzaje zakwaterowania: standard, hydro z prywatnym jaccuzi i family. Hotel ten otoczony jest wspaniałym tropikalnym ogrodem z masą tamtejszej flory i fauny.

Szeroką gamę potraw oferuje restauracja, która przypisuje sobie miano najlepszej na wyspie. Serwuje wyśmienitą, regionalną kuchnię. Okolice hotelu to niezliczone atrakcje: począwszy od pustyni gdzie można przeżyć niezapomniany off road, przez podziwianie rafy koralowej, na rejsie katamaranem skończywszy. Kameralność i położenie tego miejsca sprawiają, że Goście rzadko kiedy korzystają z dostępnych w każdym bungalowie telewizorów.Dlaczego polecamy

  • Kameralność miejsca zapewniająca prywatność, ciszę i spokój
  • Klimatycznie urządzone bungalowy
  • Odkryty basen
  • Oddalony o 7km od bardzo rozrywkowej części Morro de Sao Paulo


Zwiń
Galeria

Brazylijski relaks w kameralnym, 4* hotelu z nutą egzotyki, ciszy i rajskiej plaży. Do dyspozycji Gości odkryty basen, restauracja i rajska plaża.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Afro-brazylijski stan Bahia

Od 8400 zł

Brazylia - Salwador, Ilha de Boipeba, Morro do Sao Paulo

Jeśli wakacje w Brazylii kojarzą się Wam zarówno z atmosferą karnawału, jak i wypoczynkiem na piaszczystych plażach, zapraszamy do Salwadoru i na wyspy Boipeba i Tinhare! Salvador, stolica stanu Bahia, kolebka afro-brazylijskiej kultury i capoeiry, żyje w rytm porywającej do tańca muzyki, ścieląc przy tym pod stopy czysty piasek szerokich, podmiejskich plaż. A gdy już nasycicie się salwadorskimi atrakcjami, wyruszycie w poszukiwaniu relaksu na odosobnionych, tropikalnych wysepkach, pełnych prawdziwych cudów przyrody.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować