Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Malocas Jungle Lodge

Brazylia - Manuas

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kameralny eco-lodge to znakomita opcja zakwaterowania w samej dżungli. Usytuowany w sercu Amazonii zaraz przy kawałku nadrzecznej plaży składa się z tradycyjnych domków w egzotycznym stylu. Apartamentów jest zaledwie kilkanaście, dzięki czemu panuje tutaj kameralna atmosfera. Wszystkie obiekty hotelu zostały wzniesione z ekologicznych materiałów pochodzących z okolicy.

W hotelowej restauracji serwuje się przyrządzane na miejscu ryby złowione w Amazonce, a także świeże owoce tropikalne i inne przysmaki pozyskiwane lokalnie, a więc i w 100% autentyczne i zdrowe. W hotelu przewidzianych jest parę opcji zakwaterowania, które mogą obejmować dodatkowe atrakcje jak np. trekking po dżungli i spływ rzeką amazońską.

Urokliwe bungalowy zapewniają podstawowe, ale niezwykle klimatyczne zakwaterowanie z brazylijskim wystrojem. Pokoje są czyste i wygodne, a sam obiekt stanowi doskonałą bazę wypadową na wszelkie atrakcje przewidziane w dżungli. Otoczenie hotelu to bujny las deszczowy, bogactwo fauny i flory, które podziwiać można z dala od cywilizacji.DLACZEGO POLECAMY

  • Świetna baza wypadowa na spływy po Amazonce i trekkingi po dżungli
  • Przepyszna kuchnia składająca się z amazońskich ryb, owoców tropikalnych zerwanych prosto z drzew i innych specjałów lokalnych
  • Piękne położenie z dala od cywilizacji w sercu dżungli amazońskiej


Zwiń
Galeria

Tradycyjne egzotyczne domki zlokalizowane w sercu amazońskiej dżungli są bardzo ciekawą alternatywą dla miejskiego zgiełku.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować