Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Intercity Premium Manaus

Brazylia - Manaus

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel usytuowany nieopodal dużego centrum handlowego oferuje gamę udogodnień, które są niezbędne do wypoczynku w mieście przed intensywnym pobytem w dżungli amazońskiej. Znajduje się tutaj nowoczesne centrum fitness, całodobowa recepcja pomagająca w organizacji rozmaitych aktywności i jadalnia, w której serwowane są obfite śniadania w formie bufetu.

Wszystkie apartamenty urządzono w nowoczesnym stylu z dobrym wyposażeniem, w ciepłych barwach i z delikatnymi akcentami stylizowanymi na ten region Brazylii. W pokojach do dyspozycji Gości przygotowano m.in. telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, telefon czy minibar.

Tylko kilka kilometrów dzieli ten hotel od okolicznych atrakcji takich jak Amazon Theatre i port w Manaus. Oprócz dobrze wyposażonego centrum fitness znajduje się tutaj także sauna. Hotel przewiduje ponadto specjalnie pakiety dla nowożeńców czy dla rodzin podróżujących z dziećmi.DLACZEGO POLECAMY

  • Dobre miejsce na nocleg przed intensywnym pobytem w dżungli amazońskiej
  • Hotel miejski wyposażony w centrum fitness, saunę i całodobową recepcję chętną do pomocy w organizacji dodatkowych aktywności czy usług
  • Nowoczesne zakwaterowanie w przyzwoitym standardzie i z dobrym wyposażenie


Zwiń
Galeria

Nowoczesny, 4* hotel z centrum fitnessu i sauną jest dobrym miejscem na odpoczynek przed dalszymi inspirującymi wyprawami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować