Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Villa Amazonia

Brazylia - Manaus

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel Villa Amazônia położony jest w centrum Manaus – miasta położonego w środku amazońskiej dżungli. Fasada budynku, recepcja oraz restauracja zachowują styl odnowionej zabytkowej rezydencji, której historia sięga XVIII wieku. Od największej atrakcji miasta – opery – dzieli go niecałe 200 metrów. Hotel do dyspozycji Gości oddaje odkryty basen. Znajduje się w nim również taras słoneczny oraz centrum fitness z pełni wyposażoną siłownią i przestrzenią na spotkania biznesowe. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Fitz Carraldo Bistro. Oferuje ona współczesne menu, łączące międzynarodowe, klasyczne potrawy z egzotyczną amazońską kuchnią.

Każdy pokój w hotelu jest klimatyzowany i wyposażony w telewizor z płaskim ekranem. W niektórych pokojach znajduje się część wypoczynkowa, z której można zrelaksować się po ciężkim dniu, taras lub balkon. Przestronne pokoje są nowoczesne i wyrafinowane, a ich wyposażenie obejmuje wannę, balkon, pościel, wygodne udogodnienia oraz całą infrastrukturę sprzętu i usług oferowanych przez najbardziej luksusowe hotele. W każdym z nich znajduje się prywatna łazienka. Dodatkowo na terenie całego obiektu udostępniono bezprzewodowy Internet.Dlaczego polecamy

  • Piękna, unikalna architektura, oddająca klimat dawnego Manaus
  • Idealne położenie w centrum miasta, w bliskości słynnej opery
  • Nowoczesne i komfortowo wyposażone pokoje


Zwiń
Galeria

5* hotel zlokalizowany w samym centrum Manaus. Do dyspozycji Gości basen, restauracja i nowoczesne pokoje.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Brazylia w pigułce

Od 24 800 zł
Exclusive

Brazylia - Rio de Janeiro, Amazonia, Salvador, Pipa

Brazylijską kulturę cechuje niezwykłą intensywność i nasycenie pasją. Gdy zewsząd otoczy Was żywiołowa muzyka, tańczący sambę ludzie i uliczni artyści, błyskawicznie dacie się ponieść atmosferze. Koniecznie zwróćcie uwagę na krajobrazy – Rio de Janeiro to połączenie bajecznych plaż, przejrzystych wód Atlantyku, górskich szczytów i lasów deszczowych. Dżungla jest soczyście zielona – jak w żadnym innym miejscu na Ziemi, zaś energetyczna muzyka rozbrzmiewa tutaj na każdym kroku. Salwador emanuje energią i przebojowością, a w nocy, gdy ucichną uliczne fiesty, mieszkańcy wciąż praktykują przywiezioną z Afryki odmianę voodoo: candomble. Dodajcie do tego przepiękną plażę – czyż nie trafiliście do wymarzonego miejsca na wakacje?

Podróż – Brazylia w najlepszym wydaniu

Od 19 900 zł

Brazylia - Rio de Janeiro, Iguazu, Amazonia, Salwador

Karnawał, samba, capoeira i żywiołowa muzyka, pasja życia, egzotyka, biały piasek i caipirinha – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was podczas wycieczki do Brazylii. Podziwiajcie spektakularne wodospady Iguazu, dajcie się porwać wielkomiejskiemu rozmachowi Rio de Janeiro, niech zauroczy Was pełen wdzięku i życia Salwador… A może macie ochotę na parę dni w dżungli Amazonii, w zacisznej kwaterze z dala od zgiełku cywilizacji? Zapraszamy!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować