Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Juma Amazon Lodge

Brazylia - Manaus

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Juma Lodge to czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w samym sercu amazońskiej dżungli. Na terenie obiektu znajduje się lobby z barem, basen, restauracja z widokiem na rzekę Juma oraz „Hammock House”, czyli miejsce przeznaczone do wypoczynku. Goście ośrodka mogą wziąć udział w wielu atrakcyjnych wycieczkach. Obsługa hotelu organizuje m.in. piesze wędrówki, spływy kajakowe, łowienie piranii, wizyty w wioskach caboclos czy rejsy rzeką. Hotel dysponuje kadrą wykwalifikowanych przewodników i przyrodników.

Hotel oferuje zakwaterowanie w 21 klimatycznych, ekologicznych bungalowach na palach. Wszystkie pokoje wyposażono w wentylator, zestaw kosmetyków i prywatną łazienkę z prysznicem z ciepłą wodą. Dodatkowo każdy bungalow posiada prywatny balkon z hamakiem z widokiem na rzekę lub dżunglę.

Hotelowa restauracja specjalizuję się w kuchni lokalnej i międzynarodowej. Śniadania serwowane są w formie bufetu, a szeroki wybór dań w menu obiadowym pomoże zaspokoić gwarantuje ciekawe doznania smakowe.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w samym sercu Amazonii, na rzeką Jumą
  • Zakwaterowanie w ekologicznych bungalowach na palach na wysokości 15 metrów!
  • Bogata oferta dodatkowych aktywności na miejscu


Zwiń
Galeria

4* hotel zlokalizowany w sercu amazońskiej dżungli. Oferuje zakwaterowanie w kameralnych bungalowach na palach. Do dyspozycji Gości basen, hamaki i restauracja.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Brazylia w pigułce

Od 24 800 zł
Exclusive

Brazylia - Rio de Janeiro, Amazonia, Salvador, Pipa

Brazylijską kulturę cechuje niezwykłą intensywność i nasycenie pasją. Gdy zewsząd otoczy Was żywiołowa muzyka, tańczący sambę ludzie i uliczni artyści, błyskawicznie dacie się ponieść atmosferze. Koniecznie zwróćcie uwagę na krajobrazy – Rio de Janeiro to połączenie bajecznych plaż, przejrzystych wód Atlantyku, górskich szczytów i lasów deszczowych. Dżungla jest soczyście zielona – jak w żadnym innym miejscu na Ziemi, zaś energetyczna muzyka rozbrzmiewa tutaj na każdym kroku. Salwador emanuje energią i przebojowością, a w nocy, gdy ucichną uliczne fiesty, mieszkańcy wciąż praktykują przywiezioną z Afryki odmianę voodoo: candomble. Dodajcie do tego przepiękną plażę – czyż nie trafiliście do wymarzonego miejsca na wakacje?

Podróż – Brazylia w najlepszym wydaniu

Od 19 900 zł

Brazylia - Rio de Janeiro, Iguazu, Amazonia, Salwador

Karnawał, samba, capoeira i żywiołowa muzyka, pasja życia, egzotyka, biały piasek i caipirinha – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was podczas wycieczki do Brazylii. Podziwiajcie spektakularne wodospady Iguazu, dajcie się porwać wielkomiejskiemu rozmachowi Rio de Janeiro, niech zauroczy Was pełen wdzięku i życia Salwador… A może macie ochotę na parę dni w dżungli Amazonii, w zacisznej kwaterze z dala od zgiełku cywilizacji? Zapraszamy!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować