Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Gunn's Camp

Botswana - Delta Okawango

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Położony w zachodniej części Delty Okavango, z widokiem na Chef’s Island i rezerwat Moremi, Gunn’s Camp idealnie wkomponowuje się w otaczającą go przyrodę. Kemping zapewnia komfortowy pobyt z wszelkimi udogodnieniami, jednocześnie pozwalając Gościom na podziwianie niesamowitych widoków na deltę. Do dyspozycji Gości pozostawiono basen, część wypoczynkową z niewielką biblioteką i tarasem widokowym. Restauracja i bar działają cały dzień. Śniadania podawane są w formie bufetu. Na miejscu organizowane są różne aktywności, m.in. wycieczka na Chef’s Island, rejsy tradycyjnymi łodziami, wycieczki po buszu z przewodnikiem.

Kemping oferuje zakwaterowanie w sześciu namiotach z werandami w kenijskim stylu. Namioty ustawiono na drewnianych platformach na palach, z których roztacza się widok na deltę. Każdy z nich wyposażono w prywatne łazienki z wannami i prysznicami na świeżym powietrzu.

Oficjalna strona hotelu: underonebotswanasky.com/botswana-lodges/gunns-campDlaczego polecamy

  • Ekologiczny kemping zlokalizowany nad Deltą Okavango
  • Zakwaterowanie w komfortowych namiotach z tarasami
  • Do dyspozycji Gości basen


Zwiń
Galeria

Kemping zlokalizowany nad Deltą Okavango. Oferuje basen i zakwaterowanie w komfortowych namiotach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Botswana & Zimbabwe w pigułce

Od 27900 zł

Botswana, Zimbabwe - Wodospady Wiktorii, Park Narodowy Chobe, Delta Okawango, Durban

Monumentalne Wodospady Wiktorii w Zimbabwe, emocjonujące safari w najciekawszych parkach narodowych Botswany i wypoczynek na świetnych plażach RPA podczas jednej wyprawy? Dlaczego nie! Zapraszamy w wyjątkową podróż po rzadko odwiedzanych zakątkach Afryki, gdzie przyroda wciąż skutecznie opiera się działaniom człowieka, zwierzęta przeciągają przez sawanny w nieprzeliczonych stadach, a uroda krajobrazu nie daje o sobie zapomnieć. A na koniec – miękki piasek afrykańskich plaż.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować