Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Rosario

Boliwia - Jezioro Titicaca

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Klimatyczny trzygwiazdkowy hotel Rosario Laga Titicaca znajduje się w Copacabanie. To boliwijskie miasteczko leży na brzegu Jeziora Titicaca. Hotel utrzymany jest w kolonialnym stylu z naleciałościami charakterystycznymi dla tego regionu. Do dyspozycji Gości przeznaczony jest pięknie utrzymany ogród z widokiem na jezioro.
Hotel dysponuje aż sześcioma rodzajami pokoi i apartamentów. Wyposażone są w dostęp Wi-Fi i telewizji kablowej, ogrzewanie, sejf, suszarkę do włosów i prywatną łazienkę. Każdy z pokoi ma niepowtarzalny wystrój wzbogacony tradycyjnym, andyjskim rękodziełem.
Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni boliwijskiej. Goście mogą spróbować w niej m.in. pstrągów świeżo złowionych w Jeziorze Titicaca oraz mięsa lam. Restauracja posiada również bogaty wybór lokalnych win.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja gwarantująca niezapomniany widok na Jezioro Titicaca
  • Wystrój łączący styl kolonialny z lokalnym rękodziełem
  • Restauracja serwująca autentyczną, boliwijską kuchnię


Zwiń
Galeria

3* hotel w kolonialnym stylu położony tuż nad Jeziorem Titicaca. Doskonała baza wypadowa na Isla del Sol.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Naturalne skarby Andów. Niesamowita podróż po Ameryce Łacińskiej

Od 26 500 zł

Boliwia, Chile, Peru - Lima, Arequipa, Kanion Colca, Puno, Jezioro Titicaca, Copacabana, Isla del Sol, La Paz, Salar de Uyuni, San Pedro de Atacama, Santiago de Chile

Podróż przez trzy kraje Ameryki Południowej pozwoli Wam odkryć różnice i podobieństwa pomiędzy Peru, Boliwią i Chile. Odwiedzicie trzy stolice tych krajów oraz najbardziej popularne atrakcje przyciągające turystów w te piękne i malownicze tereny.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować