Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Casa De Piedra

Boliwia - La Paz

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Casa de Pierda, czyli „Dom z kamienia” położony jest w centralnej części miasta, zaledwie 200 metrów od głównego placu – San Francisco. Pomimo tego jest to ciche i spokojne miejsce – idealna baza wypadowa do zwiedzania starego miasta, jego zabytków, urokliwych uliczek i restauracji. Pomimo prawie 200 lat od powstania budynku ponad 80% jego konstrukcji została zachowana. Wokół dziedzińca znajduje się jedynie kilkanaście pokojów, w tym apartamenty. Wszystkie wyposażone zostały m.in. w telewizor, minibar, ogrzewanie, suszarkę do włosów i prywatną łazienkę z prysznicem lub wanną. Dodatkowo w pokojach udostępniono bezprzewodowy Internet.

Hotel dysponuje restauracją „Pan de Oro”, gdzie oprócz lokalnych i międzynarodowych specjałów spróbować można boliwijskiej kawy i miejscowych wypieków. Obfite, sycące śniadania w stylu „american bufet” zapewnią energię na długie godziny zwiedzania miasta.Dlaczego polecamy

  • Zabytkowy, historyczny i kameralny klimat obiektu i wystroju wnętrz
  • Centralna lokalizacja ułatwiająca poznawanie miasta


Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel położony w centrum La Paz, to prawdziwa perła architektury. Pobyt w tym stylowym, kolonialnym obiekcie z początków XIX wieku to istna podróż w czasie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Naturalne skarby Andów. Niesamowita podróż po Ameryce Łacińskiej

Od 26 500 zł

Boliwia, Chile, Peru - Lima, Arequipa, Kanion Colca, Puno, Jezioro Titicaca, Copacabana, Isla del Sol, La Paz, Salar de Uyuni, San Pedro de Atacama, Santiago de Chile

Podróż przez trzy kraje Ameryki Południowej pozwoli Wam odkryć różnice i podobieństwa pomiędzy Peru, Boliwią i Chile. Odwiedzicie trzy stolice tych krajów oraz najbardziej popularne atrakcje przyciągające turystów w te piękne i malownicze tereny.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować