Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Taj Tashi

Bhutan – Thimpu

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy, ekskluzywny hotel o bhutańskiej architekturze położony jest w dolinie Thimphu. Oferuje serwis na najwyższym poziomie, luksus i niepowtarzalne otoczenie.

Cztery hotelowe restauracje oferują nie tylko dania europejskie, ale również nietypowe specjalności jak herbata z dodatkiem soli i masła lub regionalne danie – Ema Datshi, czyli potrawki na bazie sera i różnych rodzajów chili, najczęściej z ryżem. Ponadto w jednym z lokali znajduje się coffee shop. W hotelu do dyspozycji Gości pozostawiono kompleks spa urządzony na wzór indyjski, ale mający w ofercie także zabiegi tradycyjne dla Bhutanu.

Każdy z 66 eleganckich apartamentów urządzono zgodnie z regionalnymi tradycjami i w charakterystycznej dla Bhutanu kolorystyce. Goście mogą korzystać m.in. z telewizora z płaskim ekranem, minibaru, zestawu do parzenia kawy i herbaty, bezprzewodowego dostępu do Internetu i prywatnej łazienki. Warto dodać, że hotel proponuje Gościom specjalne pakiety np. z sesjami jogi i zajęciami z medytacji. Dostępne są także dodatkowe usługi m.in. biuro informacji turystycznej, kantor wymiany walut i pralnia.DLACZEGO POLECAMY

  • Niepowtarzalny klimat położenia w dolinie Thimphu w otoczeniu monumentalnych gór
  • Zachwycający wystrój i architektura tradycyjnie bhutańskie, czerpiące inspirację z tutejszej kultury
  • Doskonałe udogodnienia m.in. cztery restauracja, luksusowe centrum spa, możliwość wzięcia udziału w sesjach jogi czy medytacji


Zwiń
Galeria

5* perła. Położony w dolinie Thimpu w stylu bhutańskiej architektury. Po prostu zachwyca.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka - Mistycyzm Bhutanu i rajska plaża Kovalam w Indiach

Od 31300 zł
Exclusive

Bhutan, Indie - Indie i Bhutan - Delhi, Thimpu, Paro, Punakha, Kovalam

Wycieczka do Bhutanu

Mistycyzm i niedostępność Bhutanu, jednego z najbardziej niedostępnych państw na świecie. Następnie kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami – Kerala.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować