Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Dhensa Boutique Resort

Bhutan – Punakha

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel usytuowany w nietkniętej cywilizacją dolinie Punakha, dba o jednolitą architekturę, wystrój i filozofię. Dominuje tutaj kojąca zmysły prostota, elegancja oraz akcenty i subtelny wystrój o regionalnym charakterze. Mieści się na odsłoniętym wzgórzu wśród kwiatowych łąk, skąd rozpościera się górski krajobraz kojący nerwy i ułatwiający wypoczynek.

Nowoczesna zabudowa w bhutańskim stylu zapewnia luksus i wygodę. Wśród hotelowych udogodnień znajdują się m.in. przytulna biblioteka i centrum fitness, które obejmuje salę do jogi i salon medytacji. Na terenie hotelu jest również kompleks spa, gdzie poza oddaniem się w ręce doświadczonych masażystów można zrelaksować się w saunie lub łaźni.

Hotel dysponuje także doskonałą restauracją, przy której znajduje się urokliwy taras widokowy. Szefowie kuchni specjalizują się przede wszystkim w kuchni bhutańskiej, ale równie chętnie raczą Gości przysmakami tradycyjnymi w Indiach, Chinach czy potrawami kuchni kontynentalnej. We wspólnej przestrzeni hotelowej zapewniono nieodpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu.DLACZEGO POLECAMY

  • Oddany do użytku w 2014 roku nowoczesny, niezwykle elegancki i luksusowy hotel oferująca ekskluzywne apartamenty, znakomicie dopracowane wnętrza oraz najwyższej jakości udogodnienia
  • Przepiękna lokalizacja na zboczu góry z górską panoramą i w niezwykle urokliwej okolicy
  • Szereg dodatkowych atrakcji np. kompleks spa, punkt masażu, sauna, salon medytacji


Zwiń
Galeria

Nowoczesna zabudowa w bhutańskim stylu w nietkniętej cywilizacją dolinie Punakha. Zlokalizowany na zboczu góry, oferuje piękne apartamenty. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka - Mistycyzm Bhutanu i rajska plaża Kovalam w Indiach

Od 31300 zł
Exclusive

Bhutan, Indie - Indie i Bhutan - Delhi, Thimpu, Paro, Punakha, Kovalam

Wycieczka do Bhutanu

Mistycyzm i niedostępność Bhutanu, jednego z najbardziej niedostępnych państw na świecie. Następnie kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami – Kerala.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować