Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

QT Melbourne

Australia – Melbourne

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy hotel QR Melbourne zlokalizowany jest w tętniącym życiem centrum Melbourne, w okolicy pełnej restauracji i sklepów. Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się 100 metrów od hotelu, a odległość do Chinatown wynosi tylko 300 metrów. Nowoczesne wnętrza cechuje industrialny szyk, wyjątkowa estetyka i dbałość o każdy detal. Hotel posiada bogatą ofertę gastronomiczną: znakomitą restaurację Pascale & Grill, kawiarnię oraz bar na najwyższym piętrze hotelu, skąd można podziwiać widok na miasto racząc się przy tym wyśmienitym koktajlem. Do dyspozycji Gości jest nowoczesna siłownia oraz parking. Bezpłatne Wi-Fi dostępne jest na terenie całego obiektu.

Hotel QT Melbourne oferuje zakwaterowanie w 188 pokojach w sześciu różnych kategoriach. Wyjątkowy wystrój pokojów charakteryzuje się połączniem aksamitnych dodatków z elementami typowo industrialnymi. Wyposażenie obejmuje: telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, Wi-Fi. Na krótki pobyt polecamy podstawową kategorię pokoju – QT King, natomiast dla tych, którzy w Melbourne chcą zagościć na dłużej lub dla bardziej wymagających klientów, idealny będzie Loft King, położony na najwyższych piętrach hotelu.

Strona hotelu: www.qthotels.com/melbourneDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w samym centrum miasta
  • Nowoczesne, industrialne wnętrza
  • Bar na najwyższym piętrze z widokiem na miasto


Zwiń
Galeria

5* hotel oferuje nowoczesne, industrialne wnętrza w samym sercu Melbourne.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Najpiękniejsze zakątki Australii

Od 22900 zł

Australia - Melbourne, Park Narodowy Grampians, Apollo Bay, Byron Bay, Sydney

Podczas tej wycieczki do Australii poznacie wiele różnych oblicz tego kontynentu: od wspaniałych metropolii – Melbourne i Sydney, po górskie krajobrazy Parku Narodowego Grampians, subtropikalny ekosystem Great Otway, spektakularne klifowe wybrzeże wzdłuż Great Ocean Road i klimatyczne miasteczko Byron Bay ze wspaniałymi plażami. W miastach zakosztujecie kosmopolitycznego stylu życia i będziecie gościć w najlepszych restauracjach, a podczas czterodniowego objazdu przekonacie się, czym jest prawdziwe australijskie barbecue!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować