Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Altos

Argentyna - Ushuaia

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Przytulny hotel, który mieści się „na końcu świata”. Został wybudowany w 2006 roku. Właściciele obiektu bardzo dbają o otoczenie hotelu i środowisko. To miejsce na spokojny pobyt. Hotel znajduje się na drodze do lodowca, przez co stał się symbolem miasta. Dogodne położenie, zaledwie 3 km od centrum, pozwala na swobodne zwiedzanie atrakcji miasta.

Wszystkie pokoje zostały komfortowo urządzone i wyposażone w sejf, minibar, okna dźwiękoszczelne oraz telewizor LCD. Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne na terenie całego obiektu. Na miejscu można skorzystać z usług pralni.

Menu w restauracji zawiera bogaty wybór dań zarówno lokalnych, jak i kuchni międzynarodowej. Poza tym miejsce to oferuje również świetny klimat wnętrza. Ogromne okna zapewniają degustację z przepięknymi widokami. Istnieje możliwość wykupienia pełnego wyżywienia w czasie pobytu.Dlaczego polecamy

  • Dobra lokalizacja nad zatoką Ushuaia
  • Wspaniałe widoki z okien
  • Doskonała baza wypadowa do atrakcji
  • Smaczne jedzenie w hotelowej restauracji


Zwiń
Galeria

3* hotel położony nieopodal centrum miasta Ushuaia to idealna baza wypadowa do największych atrakcji regionu. Dodatkowym atutem hotelu jest widok na zatokę i pyszne jedzenie w hotelowej restauracji.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Buenos Aires & Patagonia

Od 22500 zł

Argentyna - Buenos Aires, Puerto Madryn, Ushuaia, El Calafate, Iguazu

Najpierw namiętność i energia Buenos Aires, potem przyrodnicze zamieszanie w Puerto Madryn – kolonie lwów morskich i pingwinów. Następnie nieziemskie widoki – klifowe wybrzeża, torfowiska, czy połacie zielonych łąk Ziemi Ognistej. Na koniec chłód jednego z największych lodowców na Ziemi. To wszystko i wiele więcej podczas wyprawy na koniec świata, do Argentyny!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować