Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Delvino

Argentyna - Salta

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Delvino Boutique to hotel poświęcony tematyce wina. Uzyskano wyjątkowe połączenie magii natury i przestrzeni miejskiej. Stary dom został odnowiony z pasją, zachowując elegancki styl i urok. Położenie w samym sercu Salty, 5 minut spacerem od Plaza San Martin, to kolejna zaleta.

Każdy pokój jest unikatowy i nazwany w zależności od stylu wyposażenia. Dekoracje i umeblowanie nawiązują do tematyki winiarskiej. Obrazy i inne dzieła sztuki, znajdujące się w pokojach, stworzone zostały przez lokalnych artystów. Przedstawiają głównie winogrona i winorośle, kieliszki, winne piwnice, utrzymane w jednolitym, przyjemnym stylu.

W barze Goście mają do wyboru niezwykłą ofertę wszelkiego rodzaju win. Specjalnie zaprojektowane, drewniane beczki, kryją w sobie najcenniejsze trunki. Wykwalifikowani specjaliści chętnie doradzą w wyborze wina.

Dodatkowo hotel oferuje różne aktywności związane z poznawaniem kultury i historii argentyńskiego wina, takie jak wycieczki szlakiem winnic, czy degustacje.Dlaczego polecamy

  • Niepowtarzalna atmosfera i wyposażenie hotelu
  • Ciekawe wycieczki fakultatywne i degustacje win
  • Świetna lokalizacja w centrum Salty


Zwiń
Galeria

4* hotel położony w centrum Salta. Utrzymany w wyjątkowym stylu, nawiązującym do wytwarzanych tu, lokalnych win. Idealne miejsce, aby wypocząć i dosłownie posmakować regionalnej kultury.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Skarby północnej Argentyny

Od 17500 zł

Argentyna - Buenos Aires, Salta, Wodospady Iguazu, Rio de Janerio

Na początek Boskie Buenos, w którym na ulicach buzuje tango, a klimatyczne uliczki z lokalami w stylu vintage pochłaniają bez reszty. Później północno-zachodnia prowincja i góry, gdzie widoki zapierają dech w piersiach, a kontakt z naturą przyprawia o dreszcze. Zobaczycie historyczne miasteczka doliny Calchaqui, antyczne ruiny w Pucara i kolorowe wzgórza w Purmamarca. Następnie zachwycą Was majestatyczne wodospady Iguazu, a na koniec Brazylia i tętniące życiem Rio de Janeiro!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować