Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Cauquenes De Nimez

La Calafate

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten mały hotelik to idealna propozycja dla wszystkich, którzy pragną poczuć iście patagoński, domowy klimat. Zlokalizowany nad jeziorem Argentino, 50 km od Ekologicznego Rezerwatu Laguna Nimez, sprawia wrażenie drewnianego, rodzinnego domku nad jeziorem. Z pokojów rozciąga się widok na jezioro. Wnętrza urządzono w lokalnym, argentyńskim stylu. Każdy z pokojów wyposażony jest w prywatną łazienkę, telewizor, Wi – Fi, sejf i centralne ogrzewanie.

Goście mają do dyspozycji wspólny salon i dobrze zaopatrzoną bibliotekę. Miejsce to swoją wyjątkowość zawdzięcza klimatycznemu wykończeniu z użyciem drewna i kamienia. Składają się na nie dębowe podłogi, drewniane stropy i kolekcja mebli z różnych zakątków Patagonii. W restauracji serwowane są tradycyjne dania patagońskie oraz domowe wypieki. Każdego popołudnia Goście mogą rozkoszować się herbatą i poczęstunkiem.

Obsługa hotelu chętnie pomaga w organizacji rozmaitych aktywności takich jak: jazda konna, kajaki, wycieczki górskie, czy obserwacja ptaków.Dlaczego polecamy

  • Przytulna, domowa atmosfera
  • Lokalne jedzenie i świeże wypieki na miejscu
  • Otoczenie przyrody i piękne krajobrazy tuż za oknem pokoju
  • Możliwości zorganizowania licznych aktywności, tj. jazda konna wycieczki górskie, kajaki, czy obserwacja ptaków


Zwiń
Galeria

3* argentyński styl zlokalizowany nad jeziorem Argentino. Wnętrza urządzone w kamieniu i drewnie. Hotel oferuje przytulną, domową atmosferę i sporą dawkę prywatności.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Buenos Aires & Patagonia

Od 22500 zł

Argentyna - Buenos Aires, Puerto Madryn, Ushuaia, El Calafate, Iguazu

Najpierw namiętność i energia Buenos Aires, potem przyrodnicze zamieszanie w Puerto Madryn – kolonie lwów morskich i pingwinów. Następnie nieziemskie widoki – klifowe wybrzeża, torfowiska, czy połacie zielonych łąk Ziemi Ognistej. Na koniec chłód jednego z największych lodowców na Ziemi. To wszystko i wiele więcej podczas wyprawy na koniec świata, do Argentyny!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować