Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Grand Crucero

Argentyna - Puerto Iguazu

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel Grand Crucero jest świetną bazą wypadową do jednej z największych atrakcji Argentyny – wodospadów Iguazu. W hotelu znajdują się dwie restauracje, lobby bar, duże salony i otwarte przestrzenie na imprezy.

Hotelowe pokoje są komfortowe, ciepłe i wyciszone. Urządzone zostały w minimalistycznym stylu. W każdym znajduje się telewizor, klimatyzacja, sejf. Dostęp do bezpłatnego wifi jest możliwy w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Restauracja Colonos oferuje dania kuchni kolonialnej. Restauracja Demetrio Grill&Wine zaprasza na wykwintne, argentyńskie dania. Smakoszy pozytywnie zaskoczy wybór dań bazujących na lokalnych składnikach. W Lobby Bar można znaleźć szeroki wybór autorskich drinków i przeróżnych deserów.

Otwarty basen usytuowany na 7 piętrze budynku, to jeden z największych atutów hotelu. Na aktywnych czeka nowoczesna siłownia (z widokiem na panoramę miasta z 8 piętra). Centrum odnowy biologicznej oferuje saunę suchą, pokój relaksacyjny i masaże. Goście mogą skorzystać także z solarium.Dlaczego polecamy

  • Świetna baza wypadowa do Wodospadów Iguazu
  • Odkryty basen z tarasem słonecznym na 7. piętrze hotelu
  • Nowoczesna siłownia z widokiem na panoramę miasta
  • Przestrzeń zabaw dla dzieci


Zwiń
Galeria

4* hotel w Puerto Iguazu, położony opodal głównych atrakcji i terenów rekreacyjnych, zaledwie kilka mil od Wodospadów Iguazu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Skarby północnej Argentyny

Od 17500 zł

Argentyna - Buenos Aires, Salta, Wodospady Iguazu, Rio de Janerio

Na początek Boskie Buenos, w którym na ulicach buzuje tango, a klimatyczne uliczki z lokalami w stylu vintage pochłaniają bez reszty. Później północno-zachodnia prowincja i góry, gdzie widoki zapierają dech w piersiach, a kontakt z naturą przyprawia o dreszcze. Zobaczycie historyczne miasteczka doliny Calchaqui, antyczne ruiny w Pucara i kolorowe wzgórza w Purmamarca. Następnie zachwycą Was majestatyczne wodospady Iguazu, a na koniec Brazylia i tętniące życiem Rio de Janeiro!

Buenos Aires & Patagonia

Od 22500 zł

Argentyna - Buenos Aires, Puerto Madryn, Ushuaia, El Calafate, Iguazu

Najpierw namiętność i energia Buenos Aires, potem przyrodnicze zamieszanie w Puerto Madryn – kolonie lwów morskich i pingwinów. Następnie nieziemskie widoki – klifowe wybrzeża, torfowiska, czy połacie zielonych łąk Ziemi Ognistej. Na koniec chłód jednego z największych lodowców na Ziemi. To wszystko i wiele więcej podczas wyprawy na koniec świata, do Argentyny!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować