Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

World Explorer

Antarktyda

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy World Explorer to ultranowoczesny statek wycieczkowy przeznaczony do rejsów w zimne, antarktyczne rejony. Oddany do użytku w 2019 roku, oferuje najwyższy możliwy luksus podczas tej niezapomnianej przygody. Jednostka na 126 metrów długości, 19 metrów szerokości i 5 poziomów użytkowych. Maksymalnie może pomieścić 172 Gości, do których obsługi przeznaczono aż 125 członków załogi. Na statku znajdują się tarasy obserwacyjne zewnętrzne i wewnętrzne, audytorium, centrum fitness, spa, zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, polarny butik, biblioteka z czytelnią i lounge, restauracja serwująca trzy posiłki dziennie i bar z dostępem do przekąsek i dodatkowych drinków. Podczas rejsu Goście nają do wyboru bardzo wiele dodatkowych aktywności, m.in. kajaki morskie i turystyczne, paddling i  camping na lądzie (dodatkowo płatne).

Na statku wyszczególniono 6 typów kajut o powierzchni od 20 do 32 m2. Każda z kajut posiada dostęp do zasilania, indywidualnie kontrolowaną temperaturę wnętrza, sejf i lodówki. W łazienkach Goście znajdą prysznice, zestawy kosmetyków, suszarki i szlafroki. Wszystkie wnętrza sprzątane są codziennie.

Strona statku: www.quarkexpeditions.com/expedition-ships/world-explorerDlaczego polecamy

  • Nowoczesny i świeżo oddany do eksploatacji statek
  • Standard 5* hotelu podczas rejsu w ekstremalne obszary ziemi
  • Bardzo szeroka oferta wycieczek i aktywności na pokładzie


Minusy

  • Płatny dostęp do Internetu
  • Stosunkowo niewielka ilość miejsc (biorąc pod uwagę ilości chętnych) i krótki sezon powodują problem z dostępnością; należy rezerwować terminy z dużym wyprzedzeniem
Zwiń
Galeria

Nowoczesny i luksusowy statek wycieczkowy z basenem, spa, butikiem i zróżnicowanymi możliwościami zakwaterowania. Standard 5* hotelu na antarktycznych wodach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Antarktyda – rejs na siódmy kontynent

Od 59900 zł

Antarktyda, Argentyna - Buenos Aires, Ushuaia, Antarktyda

Wybierzcie się w podróż na Antarktydę – oszałamiającą przygodę na ostatnim z kontynentów! Poczujcie się jak odkrywcy z początków XX wieku, rozkoszując się równocześnie luksusami nowoczesnego statku. Wszystko zacznie się w magicznej Ushuaia – miasteczku na krańcu świata. Następnie miniecie legendarny, niebezpieczny przylądek Horn oraz poczujecie silne wiatry w Cieśninie Drake’a, później czekają Was niezapomniane wrażenia na Szetlandach Południowych i Półwyspie Antarktycznym. Groźne, dramatyczne krajobrazy oraz urocze pingwiny i lwy morskie wprawią Was w zachwyt, zdjęcia pozostaną jako wspaniała pamiątka, a Wam pozostanie miano zdobywcy tego najodleglejszego z lądów!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować