Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Opera

Albania – Tirana

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Położony w ścisłym centrum miasta czterogwiazdkowy hotel Opera odznacza się ponadczasową klasyką i elegancją. Zbudowany w 2016 roku 12-piętrowy obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie największych historycznych i kulturalnych atrakcji miasta, m.in. Muzeum Historii Narodowej, Narodowego Teatru Opery i Baletu, Wieży Zegarowej czy zamku. Odległość do lotniska w Tiranie wynosi zaledwie 20 km. Restauracja oferuje różnorodnie śniadania w formie bufetu, natomiast na pozostałe posiłki Goście mogą wybrać się do licznych pobliskich lokali. Wi-Fi jest udostępniane bezpłatnie na terenie całego hotelu. Jego dużym atutem jest też obecność pokoi jednnosobowych. 

Każdy z 52 niebanalnie urządzonych pokojów wyróżnia się inną stylistyką wnętrza, ale łączą je stonowane kolory i obecność drewna w wystroju. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, telewizor, minibar i częściowo przeszkloną, prywatną łazienkę z prysznicem. Mimo że hotel znajduje się w ścisłym centrum przy ruchliwej ulicy, pokoje są wyciszone. 

Strona hotelu: hotelopera.al

 Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w ścisłym centrum Tirany
  • W pobliżu hotelu znajdują się liczne restauracje i kawiarnie


Zwiń
Galeria

Elegancki 4* hotel, którego lokalizacja tuż obok słynnego Placu Skanderbega daje możliwość odwiedzenia najbardziej fascynujących historyczno-kulturowych zabytków miasta.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować