Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Arte Hotel

Albania – Tirana

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Zlokalizowany w centralnej części Tirany, 20 km od lotniska, pięciogwiazdkowy butikowy hotel Arte wyróżnia się klasyczną architekturą. W czasie kilkunastominutowego spaceru można dojść do słynnego Grand Parku, gdzie na niemal 300 hektarach zlokalizowano m.in. sztuczne jezioro, pałac prezydencki czy ogród botaniczny. Na terenie hotelu działa restauracja specjalizująca się w kuchni włoskiej ze śródziemnomorskim akcentem. Bar urządzony w paryskim stylu serwuje nowatorskie drinki, a w przytulnej herbaciarni można odpocząć i wypić herbatę podziwiając bogatą kolekcję obrazów. Na terenie całego hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Obiekt Arte Hotel dysponuje 10 klimatyzowanymi pokojami w stylu Art Deco dla maksymalnie 2 osób. W każdym z nich znajduje się minibar, sejf i telewizor, a także balkon i prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. 

Strona hotelu: artehotel.alDlaczego polecamy

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu licznych restauracji i kawiarni
  • Wystrój wnętrz wzbogacony dziełami sztuki współczesnej


Zwiń
Galeria

Kameralny, 5* butikowy hotel Arte nieopodal Grand Parku, oferuje komfortowy wypoczynek w centrum miasta.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Uroki południowej Albanii

Od 11000 zł

Albania - Tirana, Berat, Permet, Gjirokastra, Saranda, Dhermi

Albania – baśniowa kraina wtulona między morze i góry, ostatni bastion Europy wciąż jeszcze nieodkrytej i nieskażonej masową turystyką, przez lata oddzielona od reszty świata kurtyną betonowych bunkrów… Jeśli chcecie poznać mniej oczywistą stronę tego fascynującego kraju, odkryć wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Berat, Gjirokastrę i Butrint, pokosztować wina z najlepszych winnic, zażyć kąpieli w naturalnych źródłach termalnych w Benji, spłynąć jedną z ostatnich dzikich rzek w Europie i cieszyć się morzem i słońcem na najpiękniejszych plażach wybrzeża jońskiego w Sarandzie i Dhermi – zapraszamy na wycieczkę do Albanii!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować