Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Vila Kalcuni

Albania – Saranda

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel tylko dla dorosłych Vila Kalcuni to idealne miejsce wypadowe dla chcących poznać okolicę i nie tylko. Port w Sarandzie, z którego można dopłynąć promem na wyspę Korfu, oddalony jest od obiektu o 200 metrów, objęty patronatem UNESCO park Narodowy Butrint znajduje się 19 km dalej, natomiast od centrum miasta, gdzie zlokalizowane są największe atrakcje i klimatyczne knajpki, dzieli go zaledwie kilka minut spacerem. Architektura budynku mocno czerpie ze starożytnego Rzymu i Grecji – kolumny, ozdobne fryzy, charakterystyczne trójkątne pole na froncie budynku, biała elewacja, wnętrza za to cechuje klasyczny minimalizm. W samym obiekcie można skorzystać z basenu, baru czy restauracji specjalizującej się w kuchni lokalnej, która przygotowuje także śniadania w formie bufetu. Dużym autem jest żwirowo-kamienista prywatna plaża. 

Dla Gości przygotowano 34 wygodne pokoje wyposażone w klimatyzację, minibar, TV, biurko do pracy, prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem i zestawem kosmetyków, ponadto niektóre oferują część wypoczynkową i widok na morze lub ogród. Wi-Fi jest dostępne na terenie całego obiektu.Dlaczego polecamy

  • Idealna lokalizacja w centrum miasta, przy prywatnej plaży
  • Bliskość greckiej wyspy Korfu
  • Hotel tylko dla dorosłych Gości


Zwiń
Galeria

Stylowy, niewielki 4* hotel Vila Kalcuni zlokalizowany tuż przy morzu dysponuje prywatną plażą oraz basenem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Uroki południowej Albanii

Od 11000 zł

Albania - Tirana, Berat, Permet, Gjirokastra, Saranda, Dhermi

Albania – baśniowa kraina wtulona między morze i góry, ostatni bastion Europy wciąż jeszcze nieodkrytej i nieskażonej masową turystyką, przez lata oddzielona od reszty świata kurtyną betonowych bunkrów… Jeśli chcecie poznać mniej oczywistą stronę tego fascynującego kraju, odkryć wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Berat, Gjirokastrę i Butrint, pokosztować wina z najlepszych winnic, zażyć kąpieli w naturalnych źródłach termalnych w Benji, spłynąć jedną z ostatnich dzikich rzek w Europie i cieszyć się morzem i słońcem na najpiękniejszych plażach wybrzeża jońskiego w Sarandzie i Dhermi – zapraszamy na wycieczkę do Albanii!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować