Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Villa Permet

Albania – Permet

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Villa Permet mieści się w klasycznym kamiennym budynku, który dawniej był domem lokalnego kupca. Majestatyczny budynek odzyskał dawną świetność za sprawą nowych właścicieli, którzy pieczołowicie odnowili to miejsce. Dzięki prostym liniom, stonowanym kolorom i wykorzystaniu naturalnego kamienia oraz drewna, idealnie podkreślono charakter miejsca. Okolica sprzyja pieszym i rowerowym podróżom, a po aktywnym dniu możne zrelaksować się w okolicznych gorących źródłach. Na terenie hotelu znajduje się restauracja specjalizująca się w kuchni albańskiej wykorzystująca świeże i organiczne produkty od lokalnych dostawców. Do lunchu i kolacji można zamówić wina z lokalnych winnic. Śniadania w formie bufetu serwowane są codziennie w godzinach porannych. Dodatkowo hotel oferuje lekcje gotowania w kameralnej atmosferze. 

Obiekt dysponuje pokojami o różnym standardzie i wielkości: Classic Room (maks. 25 m²), Deluxe Room (maks. 30 m² z łóżkiem typu king lub queen size) i Suite (maks. 45 m², z łóżkiem typu queen lub king size). W każdym pokoju jest kominek, TV, klimatyzacja, minibar oraz prywatna łazienka z prysznicem. Dostęp do Wi-Fi w całym obiekcie.  

Strona hotelu: villapermet.comDlaczego polecamy

  • Zakwaterowanie w klimatycznych, przytulnych pokojach
  • Restauracja pracująca na świeżych i organicznych produktach pochodzących od lokalnych producentów
  • Fantastyczny widok na okolicę z okien i tarasu


Zwiń
Galeria

Klimatyczny, elegancki 4* hotel o ciekawej historii położony w spokojnej części miasta.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Uroki południowej Albanii

Od 11000 zł

Albania - Tirana, Berat, Permet, Gjirokastra, Saranda, Dhermi

Albania – baśniowa kraina wtulona między morze i góry, ostatni bastion Europy wciąż jeszcze nieodkrytej i nieskażonej masową turystyką, przez lata oddzielona od reszty świata kurtyną betonowych bunkrów… Jeśli chcecie poznać mniej oczywistą stronę tego fascynującego kraju, odkryć wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Berat, Gjirokastrę i Butrint, pokosztować wina z najlepszych winnic, zażyć kąpieli w naturalnych źródłach termalnych w Benji, spłynąć jedną z ostatnich dzikich rzek w Europie i cieszyć się morzem i słońcem na najpiękniejszych plażach wybrzeża jońskiego w Sarandzie i Dhermi – zapraszamy na wycieczkę do Albanii!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować