Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Old Bazaar Hotel 1790

Albania – Gjirokastra

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy Old Bazaar Hotel 1790 został zlokalizowany w tradycyjnym XVIII-wiecznym budynku, w którym niegdyś mieszkała albańska rodzina. Pieczołowicie odrestaurowane wnętrza z barwnymi wzorami na ścianach, wszechobecnym kamieniem i drewnianymi ornamentami przywołują dawną Albanię. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia łatwy dojazd do wszystkich najważniejszych atrakcji – m.in. starego bazaru, zamku Gjirokaster, domu Skenduli czy domu Zekate. Obiekt dysponuje restauracją, gdzie serwowane są śniadania, dostępny jest także bar, biblioteka i wypożyczalnia rowerów. Z tarasu rozpościera się fantastyczny widok na całą okolicę. Bezpłatne Wi-Fi dostępne jest w całym obiekcie.

Do dyspozycji Gości oddano 11 pokoi i apartamentów urządzonych w tradycyjnym albańskim stylu. We wszystkich pokojach znajduje się klimatyzacja, minibar, TV, prywatna łazienka z prysznicem oraz zestawem darmowych kosmetyków. Niektóre pokoje dysponują balkonem z widokiem.

Strona hotelu: www.oldbazaar.alDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w centrum miasta
  • Odrestaurowane, klimatyczne wnętrza
  • Wspaniały widok na miasto z hotelowego tarasu


Zwiń
Galeria

3* hotel wiernie odzwierciedla architekturę XVIII wieku i stanowi gratkę dla osób lubiących przebywać w stylowych wnętrzach. Hotelowy taras oferuje doskonały widok na okolicę.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować