Hotel Bijal – luksusowy wypoczynek na Riwierze Tureckiej

09.11.2023

Nasza oferta właśnie wzbogaciła się o nowy, ekskluzywny obiekt – hotel Bijal, zlokalizowany przy plaży, w pobliżu Side, na Riwierze Tureckiej. Ten butikowy hotel, otwarty w lipcu 2023, stanowi idealne połączenie luksusu, prywatności i niezapomnianych doświadczeń, idealnie wpisując się w filozofię Planet Escape. Bijal, będąc hotelem butikowym, oferuje tylko 19 luksusowo wyposażonych willi. Każda willa zaprojektowana została z myślą o prywatności i komforcie, gwarantując gościom spokojny i niezakłócony wypoczynek. Wnętrza willi są eleganckie i przestronne, wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co tworzy atmosferę luksusu i wygody. Każda willa posiada swój prywatny, podgrzewany basen, co umożliwia pełen relaks i odprężenie w prywatnej przestrzeni.

Kluczem do wyjątkowości hotelu Bijal jest jego gościnność i indywidualne podejście do każdego Gościa. Usługa prywatnego lokaja zapewnia spersonalizowaną obsługę na najwyższym poziomie. Ponadto, hotel jest idealnie przystosowany do rodzin z dziećmi, oferując szereg udogodnień i aktywności dostosowanych do potrzeb najmłodszych.

Kombinacja luksusu, doskonałej lokalizacji, prywatności i wysokiej klasy usług sprawia, że Bijal stanowi idealne miejsce dla tych, którzy szukają wyjątkowego wypoczynku na Riwierze Tureckiej.

Więcej informacji na temat hotelu znaleźć można pod linkiem – Hotel Bijal.

 

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować